Znaleziono 10 wyników

autor: draxi
10 gru 2019, 13:30
Forum: Off-topic
Temat: wnętrza
Odpowiedzi: 157
Odsłony: 36980

Re: wnętrza

u nas urządzaliśmy wszystko po kawałku, zależnie od budżetu. Część mebli mamy na zamówienie, jak np. szafę w przedpokoju czy kuchnię, ale część rzeczy znalezione np. w Abra. Nie mieliśmy też ściśle określonej koncepcji, ale bardziej zebrane inspiracje i wiedzieliśmy czego na pewno nie chcemy. Jakoś ...
10 wrz 2018, 11:49
Forum: Ściany
Temat: Fototapety i inne.
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 5009

Re: Fototapety i inne.

Fototapety są wygodnym i ciekawym rozwiązaniem, dodają dużo kolorytu do wnętrza. Jak ktoś lubi notować lub chce do pokoju dziecka to fajną opcją są też farby, które zachowują się jak tablica - można po nich pisać kredą. Dla zwolenników farb szukających nowości polecam także połączenie chłodnych barw...
10 wrz 2018, 11:45
Forum: Off-topic
Temat: Szczelna siatka aby nie uciekł pies
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 1371

Re: Szczelna siatka aby nie uciekł pies

Mój znajomy ma psa, dla którego siatka nie jest żadnym ograniczeniem, zawsze znajdzie jakiś sposób by odgiąć ją sobie tak by przejść. Dlatego wydaje mi się, że najlepszą opcją jest jakiś płotek.
10 wrz 2018, 11:43
Forum: Porady budowlane
Temat: Schody w domu jakie?
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 1260

Re: Schody w domu jakie?

Kamienne są bardzo ładne i eleganckie, ich budżetowa wersja czyli betonowe też się sprawdzają, zwłaszcza gdy przykryjesz je ładną wykładziną. Osobiście jednak jestem zwolennikiem drewnianych schodów, ciepłe oraz możesz łatwo dodać jakieś ciekawe oświetlenie.
01 sie 2018, 15:25
Forum: Ściany
Temat: Kolor ściany do sypialni
Odpowiedzi: 74
Odsłony: 15270

Re: Kolor ściany do sypialni

Wszelkie odcienie beżu są ładne i dość uniwersalne
12 kwie 2018, 14:48
Forum: Porady budowlane
Temat: Aranżacja wnętrza kuchni
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 4494

Re: Aranżacja wnętrza kuchni

Zawsze możesz spróbować samodzielnie zaaranżować własną kuchnię. W Internecie znajdziesz sporo darmowych programów bądź aplikacji stworzonych do wizualizacji naszych projektów. Dodatkowo, na ogół możesz aranżować wnętrze, wykorzystując konkretne produkty ze sklepów Internetowych. Gorąco polecam. :)
27 lis 2015, 11:25
Forum: Fundamenty i podłogi
Temat: Wykładzina - tak czy nie?
Odpowiedzi: 51
Odsłony: 13503

Re: Wykładzina - tak czy nie?

oj nie, tylko nie wykładzina :? moim zdaniem lepiej położyć sobie jakieś ładne panele , które można umyć bez problemu, a nie męczyć się z wykładziną,po której nie można przejechać mopem i mieć z głowy. No i jeszcze włosy, sierść zwierząt itp- to wszystko będzie się łapać do wykładziny
13 lis 2015, 12:10
Forum: Drzwi, okna, bramy garażowe
Temat: Drzwi, okna i bramy garażowe
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 17802

Re: Drzwi, okna i bramy garażowe

Pamiętajcie, że wybór odpowiednich drzwi jest bardzo ważny, zwłaszcza jeśli chodzi o te zewnętrzne, bo mają chronić przed światem zewnętrznym :P Moim zdaniem nie warto pokusić się na jakąś niską cenę takich drzwi, bo niska cena może przełożyć się także na niską jakość. Jak już wydawać kasę to na jak...
27 paź 2015, 11:17
Temat: Wykładzina - tak czy nie?
Odpowiedzi: 51
Odsłony: 13503

Re: Wykładzina - tak czy nie?

Jak wykładzina to tylko w sypialni, tworzy bardziej ciepły, przytulny klimat. No, ewentualnie jakiś mały dywanik w salonie, żeby pod stopami chłodno nie było. W większej ilości to moim zdaniem beznadzieja i niepraktyczność. To też zależy od tego ilu jest domowników i jacy są, bo jeśli wypuścisz dzie...
27 paź 2015, 11:07
Temat: Podlogi drewniane
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 10197

Re: Podlogi drewniane

No drewno fajne, wiadomo. Ale jak mam być szczery to chyba jestem zbyt leniwy na zabawy z cyklinowaniem itd. Według mnie chyba lepiej poszukać jakichś twardszych paneli, bo też to dobrze wygląda, a roboty przy tym mniej. Marta15 i jak według Ciebie z tym komfiro? Sprawdzają się? Bo ja wczoraj je zam...

Wyszukiwanie zaawansowane