Znaleziono 16 wyników

autor: Ondaner
28 mar 2017, 04:19
Forum: Ściany
Temat: Efekty specjalne na ścianach
Odpowiedzi: 44
Odsłony: 12405

Re: Efekty specjalne na ścianach

Naklejki? To jest jeszcze modne? Wydaje mi się, że Wy po prostu nie znacie wszystkich możliwości, jakie można zastosować we wnętrzach. Ja też byłam w tej kwestii ograniczona, dlatego pomogło mi biuro Joanny Rembelskiej i zrobiła na tyle ciekawe wnętrze, że już nie przychodzą mi do głowy takie pomysł...
24 mar 2017, 02:11
Forum: Off-topic
Temat: wnętrza
Odpowiedzi: 158
Odsłony: 40598

Re: wnętrza

Kiedyś się wymądrzałam, że umiem świetnie urządzać mieszkania i chwaliłam się swoim salonem. Aż poszłam w odwiedziny do koleżanki z pracy, której mieszkanie urządzało biuro Joanny Rembelskiej i aż mi się głupio zrobiło, bo okazało się, że moje mieszkanie jednak nie jest tak super jak myślałam. Miesz...
11 cze 2016, 23:09
Temat: Meble do kuchni
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 11188

Re: Meble do kuchni

Mieliśmy już różne meble, ale nigdy nie czuliśmy, że to jest "to". W końcu wpadła nam w ręce strona tego sklepu http://www.jago-kuchnie.com.pl i zachwyciły nas meble w odcieniach pomarańczu. Nawet nie braliśmy nigdy takiej opcji pod uwagę, a szkoda.
01 mar 2016, 09:11
Forum: Izolacje
Temat: Izolazje domu
Odpowiedzi: 48
Odsłony: 19784

Re: Izolazje domu

My też postawiliśmy na rekuperatory. Dokładnie to na te bartoszwentylacja.com.pl Uważamy, że to słuszna decyzja.
28 lut 2016, 17:40
Forum: Pakiety dla domów
Temat: Pakiet odkurzacz centralny
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 8733

Re: Pakiet odkurzacz centralny

Czytam ten wątek i śmiać mi się chce. Nie wiem, jaki macie odkurzacza, że po sprzątaniu trzeba wycierać kurze... Ja swój kupiłem na numatic-haerson.pl i nie mam takich problemów...
11 sty 2016, 06:41
Temat: Monitoring domu
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 12978

Re: Monitoring domu

Monitoring nigdy nie zawadzi. Ale i tak ubezpiecz dom, obowiązkowo! Liberty jest na rynku od lat, więc nie trzeba się obawiać.
04 sty 2016, 00:22
Forum: Ściany
Temat: Elewacje - wykończenie ścian
Odpowiedzi: 53
Odsłony: 17649

Re: Elewacje - wykończenie ścian

Mnie się podobają płyty na elewacje. Mam nadzieję, że żona się kiedyś na nie zgodzi :P Póki co mówi, że mamy nowy dom i na razie nie będziemy nic zmieniać.
03 gru 2015, 03:10
Forum: Drzwi, okna, bramy garażowe
Temat: Duże okna?
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 10850

Re: Duże okna?

Mnie tam nic nie ucieka :P A okna polecam kupować tutaj Stolbud Firma ceniona na rynku, powinieneś o niej słyszeć.
19 lis 2015, 20:54
Forum: Działka - teren wokół domu
Temat: Baseny ogrodowe
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 10779

Re: Baseny ogrodowe

Oj tak, chciałbym mieć basen! Tyle, że u moich dzieci często występowała grzybica stóp po takich kąpielach i żona uparła się, żeby zrezygnować z basenu...
18 lis 2015, 22:30
Temat: dekoracyjny grzejnik nad wanna?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1644

Re: dekoracyjny grzejnik nad wanna?

U mnie łazienka musi wyglądać perfekcyjnie, bo żona tam spędza całe dnie, więc i grzejnik mamy wypasiony :P Wiadomo - maseczki, depilacja, makijaż. Wnętrze musi być odpowiednie dla kobiety ;)

Wyszukiwanie zaawansowane