Znaleziono 13 wyników

autor: michalciechan1
07 wrz 2017, 15:57
Forum: Off-topic
Temat: Meble drewniane
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 8936

Re: Meble drewniane

Nie chcę strzelić gafy, ale czy meble nie są właśnie z drewna wykonywane? Przynajmniej ja w domu mam wszystkie z drewna :). Gdybyście szukali jakichś inspiracji, to proponuje zajrzeć do serwisu Max Kuchnie. Są tam porady i ciekawe inspiracje można podpatrzeć pomysłu na różne ciekawe meble :). Ja doś...
07 sie 2017, 08:03
Forum: Adaptacja
Temat: Nowa kuchnia
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 11243

Re: Nowa kuchnia

Jeżeli chodzi o granitowe blaty w Warszawie to proponuję odwiedzić salon meblowy Atrium. Mają duży wybór mebli, blatów. Robią też na wymiar. Jak widziałem ich projekty to trzeba przyznać, że mają niezłe projekty. Powinni też mieć dobre granitowe blaty.
01 mar 2017, 10:45
Forum: Ściany
Temat: Kolor ściany do sypialni
Odpowiedzi: 77
Odsłony: 18735

Re: Kolor ściany do sypialni

Ja mam fototapetę w sypialni. Taki las ze ścieżką. Piękna sprawa. Sypialnia stała się bardzo przytulna. Do tego mam jeszcze całkiem fajne mebelki i bardzo wygodne łóżko :)
07 lut 2017, 12:46
Temat: Meble do kuchni
Odpowiedzi: 57
Odsłony: 11955

Re: Meble do kuchni

Ja mam meble robione na wymiar i pod zabudowę. Cała przestrzeń pomieszczenia jest idealnie zagospodarowana. Mam granitowe blaty oraz dwukomorowy zlew Kernau również z granitu. Zastanawiam się jeszcze nad jakimś ładnym stołem. Jednak to jeszcze musi chwilę poczekać :)
25 sie 2016, 13:02
Temat: deweloperzy mieszkań
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 4332

Re: deweloperzy mieszkań

Mieszkania są niekiedy w cenie nowego domu. Trzeba dobrze trafić. Często sprzedawcy znacznie zawyżają cenę mieszkań chociaż standard jest dość niski. Trzeba najpierw znaleźć kilka mieszkań, sprawdzić ich zalety i wady a następnie zrobić wycenę o na przykład w Urban.one. Dzięki niej poznamy prawdziwą...
02 sie 2016, 12:36
Temat: Klimatyzacja w domu
Odpowiedzi: 61
Odsłony: 11442

Klimatyzacja w domu

Zastanawiam się nad montażem klimatyzacji w domu. Chcę kupić coś co będzie dobrze chłodziło a w dodatku pobór prądu będzie niski. Sporo oczytałem się o systemach klimatyzacji w serwisie StrefaKlimatyzacji.pl. Jest tam bardzo dużo ciekawych artykułów. Ciekaw jednak jestem jakie modele najlepiej się s...
11 maja 2016, 11:24
Forum: Porady budowlane
Temat: Wentylacja
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 4513

Re: Wentylacja

Jeżeli jesteście zainteresowani systemami wentylacyjnymi to mogę wam polecić producenta Darco. Mają duży wybór akcesoriów wysokiej jakości. Jeżeli chcemy mieć sprawną i wydają wentylację to sądzę, że warto rozważyć ich ofertę.
18 kwie 2016, 15:58
Temat: Jakie oświetlenie do ogrodu?
Odpowiedzi: 47
Odsłony: 10411

Re: Jakie oświetlenie do ogrodu?

Ja mam w ogrodzie takie małe lampki LED. Zależało mi na oszczędności, więc stąd taka technologia. Ładnie świeci i ma taki swój urok :). Żarówki i oprawy zamawiałem w Emi-led bo mają duży wybór produktów. W dodatku skorzystałem z urządzeń zdalnego sterowania oświetleniem. W całości instalacja sprawdz...
23 lut 2016, 14:00
Forum: Działka - teren wokół domu
Temat: Baseny ogrodowe
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 11130

Re: Baseny ogrodowe

Ja zawsze chciałem mieć basen jednak nie potrafię się za to zabrać. Brak mi czasu na to :)
23 lut 2016, 13:50
Temat: Oświetlenie hali
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 3389

Oświetlenie hali

Postawiłem niewielka halę w której będę malował szkło. Chciałbym teraz ją odpowiednio oświetlić aby dobrze pracowało się pracownikom w dodatku przy hali mam do wykonania parking jednak zanim wyleję asfalt pasowałoby pociągnąć kable pod oświetlenie. kilka latarni nic wielkiego. Znacie może jakąś firm...

Wyszukiwanie zaawansowane