Znaleziono 18 wyników

autor: Felicja
20 mar 2012, 11:41
Forum: Zakup działki
Temat: Wycięcie drzew na nowej działce
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 12123

Re: Wycięcie drzew na nowej działce

Ja mam jedno drzewko i bardzo je cenie, natura to natura, nie powinno jej się w miarę możliwości niszczyć. Sama jestem za tym by nie wycinać drzew jeśli to niekonieczne, wiec cieszę się że jest to kontrolowane. Drzewa to same zalety na działce! Można zrobić domek na nich, huśtawkę itp ;)
20 mar 2012, 11:38
Forum: Zakup działki
Temat: Co należy zrobić przed zakupem działki?
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 12806

Re: Co należy zrobić przed zakupem działki?

Ja już mam zakup działki za sobą, na szczęście dobrze trafiłam, mój wujek jest notariuszem, wiec mi wszystko pomógł pozałatwiać. Działki z komornikiem nie kupisz, bo do spisania umowy potrzebny jest wypis z rejestru gruntów i wypis z księgi wieczystej, a tak to jest ujęte, obecni właściciele itp. Od...
20 mar 2012, 11:29
Forum: Obsługa klienta
Temat: Opinie na temat pracowni MG
Odpowiedzi: 48
Odsłony: 15470

Re: Opinie na temat pracowni MG

HAha, widzę że większość od znajomych słyszała- to chyba najpopularniejsza droga kreowania opinii. Ja wyszukałam w internecie parę pracowni, ta po prostu przypadła mi najbardziej do gustu. Bardzo się cieszę, że takie dobre opinie o niej macie- moja kobieca intuicja mnie nie zawiodła ;)
20 mar 2012, 11:25
Forum: Projekty domów
Temat: Projekt Rubin 3
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 2562

Re: Projekt Rubin 3

Kolejny Rubin i kolejny robi na nie zaskakujące wrażenie. Różni się paroma detalami, ale nie potrafię zdecydować czy dla mnie na plus czy minus. Sama wizualizacja domu jest idealna, lukarnie są świetne, taras tak samo. Trafiłam już na swój wymarzony domek, tylko pytanie czy 1,2 czy 3 :D
20 mar 2012, 11:19
Temat: Projekt Rubin 2
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 2496

Re: Projekt Rubin 2

Bardzo podoba m się Rubin, zastanawiam się tylko jakie modyfikacje zostały zastosowane w pozostałych. Widzę, że ten jest trochę mniejszy i ciut się różni. CHyba jednak bardziej mnie urzekła 1 wersja, aczkolwiek jeszcze do obmyślenia.
Nieźle, teraz będę wybierała spośród wszystkich Rubinów!
20 mar 2012, 11:06
Temat: Projekt Ametyst
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 3443

Re: Projekt Ametyst

Ojj tak, niech się zaloguje, bede miala z kim poplotkować o nowościach ogrodniczych :P
NIestety szukamy dalej projektu, ponieważ ten się nie podoba rodzicom (!), zakochani są w Rubinie....dlaczego wybór domu jest taki trudny?
20 mar 2012, 11:03
Forum: Porady budowlane
Temat: wąska działka
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 2787

Re: wąska działka

My na szczęście mamy dużą i równą działkę, nie wyobrażam sobie jakbyśmy mieli być ograniczeni wielkością działki. Są wśród projektów domy z przeznaczeniem do wąskiej działki i możesz wybierać, ale jakby ci się nie spodobał żadnej to sprzedawaj działkę. Pytanie czy na tych nierównościach możesz bez p...
20 mar 2012, 11:01
Temat: Parterówka czy poddasze?
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 9632

Re: Parterówka czy poddasze?

Ciężko mi powiedzieć, na początku było tylko poddasze, ale teraz, kiedy jest tyle fajnych parterowych projektów ciężko mi się zdecydować.
20 mar 2012, 10:58
Temat: Przedsionek - za i przeciw
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 5316

Re: Przedsionek - za i przeciw

No nie wpadłabym na to że można robić mieszkanie bez przesionka! Nawet mi to przez głowę nie przeszło. Fajnie dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy. Mówicie że w amreykanskich domach tak jest? Muszę iść pooglądać zdjecia na googlu, bo nie umiem sobie tego wyobrazić!
20 mar 2012, 10:53
Forum: Adaptacja
Temat: Jak wybrać architekta
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 7191

Re: Jak wybrać architekta

Dzięki za link, przeglądałam tą stronę i nie zauważyłam!
A przyznaje że jesteśmy na etapie poszukiwań dobrego architekta!

Wyszukiwanie zaawansowane