Znaleziono 5 wyników

autor: bbrzoza82
09 paź 2016, 23:50
Forum: Działka - teren wokół domu
Temat: Dom i jego otoczenie
Odpowiedzi: 71
Odsłony: 22234

Re: Dom i jego otoczenie

U nas był spory problem, bo kupiliśmy kilka tysięcy metrów, ale terenu bardzo nierównego. Raz piach, raz ziemia, czasem glina...dramatycznie, ale z początku wcale tak nie wyglądało. Ostatecznie zamiast zamawiać 10 wywrotek ziemi, kupiłem małego fajnego bobcata i przez tydzień równałem, przerzucałem,...
18 sie 2015, 15:32
Forum: Ściany
Temat: Panele 3D
Odpowiedzi: 47
Odsłony: 14459

Re: Panele 3D

carmenika pisze:Zależy pewnie od wielkości pomieszczenia - w małym niekoniecznie będą się ładnie prezentować.
Dokładnie. Jak się ma miejsce to i można polecieć z kreatywnością, ale w ciasnym miejscu bardziej będą przeszkadzać niż cieszyć.
18 sie 2015, 15:31
Forum: Pakiety dla domów
Temat: Wodne atrakcje w ogrodzie
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 5960

Re: Wodne atrakcje w ogrodzie

Najtrudniej o takie oczko wodne zadbać, bo masę chemii trzeba wykorzystać, żeby to nie pleśniało, grzybiało, muliło się ani nie glonowaciało ;) ale jak się ma czas i chęci, to kawałek wody w trawie robi bardzo dużo - estetycznie ;)
18 sie 2015, 15:30
Forum: Adaptacja
Temat: Teleskopowe schody na strych?
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 6267

Re: Teleskopowe schody na strych?

Ogrodolandia pisze:Takie schody właściwie nie zajmują wcale miejsca.
Nie zajmują, są dość łatwe w montażu i na pewno ułatwiają życie bardziej, niż panosząca się wszędzie drabina ;)
18 sie 2015, 15:29
Forum: Off-topic
Temat: wnętrza
Odpowiedzi: 161
Odsłony: 42834

Re: wnętrza

Ja się mogę wypowiedzieć w kwestii kuchennej, bo ostatnio skończyłem remont i poszukiwałem jakichś tanich, prostych i wyszukanych inspiracji, które nie kończyłyby się 3 miesięcznym jedzeniem na mieście. Z wielu katalogów mogę na pewno polecić zestaw ciekawostek i pomysłów z Leroy, bo nie dość, że ma...

Wyszukiwanie zaawansowane