Znaleziono 16 wyników

autor: Janosik
14 sie 2012, 15:07
Forum: Projekty domów
Temat: Projekt Pod dębami
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 2395

Re: Projekt Pod dębami

Całkiem fajnie ten projekt wygląda, bardzo praktycznie rozmieszczone pomieszczenia, do tego taras robi duże wrażenie.
Ciekawe jak będzie sie ten projekt budował. Jak ktoś się zdecyduje niech się podzieli informacjami ;)
14 sie 2012, 14:57
Temat: Projekt Rozwojowy
Odpowiedzi: 124
Odsłony: 28199

Re: Projekt Rozwojowy

Tomek80 - jak idzie budowa? Mnie zainteresował projekt Rozwojowy, bo właśnie wyhaczyłem go jako hit tygodnia MG Projektu. Bardzo interesujący jest, i dzięki możliwości rozbudowy i to że ma praktycznie rozlokowane pomieszczenia. Wyjście na taras tez bardzo fajne - przeszklenia z salonu i do tego tara...
14 sie 2012, 14:54
Temat: Projekt Adaś
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 2569

Re: Projekt Adaś

Bardzo przestronny i ciekawy projekt - mam tu na myśli i jego atuty zewnętrzne i praktyczne pomieszczenia w środku.
Ciekawy jestem jak wypada na żywo, czy nie traci uroku.Jak ktoś ma zdjęcia to poproszę ;)
Ktoś z Was zaczął już budowę? Projekt ma bardzo ciekawy taras i tylną elewacje.
12 cze 2012, 14:28
Temat: Projekt Albatros
Odpowiedzi: 111
Odsłony: 24821

Re: Projekt Albatros

Witam,
Bardzo fajny projekt, szkoda że wcześniej go nie zauważyłem. Na pewno jeszcze nikt nie posiada zdjęć z realizacji, a szkoda. Budowa nowego projektu to pewne ryzyko,ale kto nie ryzykuje ten nie zyskuje :) Dajcie znać jak będziecie już budować :)
19 kwie 2012, 14:06
Temat: Realizacja projektu "ALICJA"
Odpowiedzi: 131
Odsłony: 27623

Re: Realizacja projektu "ALICJA"

Nono, pięknie ci to idzie ;) Trzymam kciuki by obyło się już do końca budowy bez niespodzianek.
Dzięki za rady i realcje z placu budowy, nawet nie zdajesz sobie sprawy jakie one są pomocne
19 kwie 2012, 14:01
Temat: Projekt Elegancki
Odsłony: 4118

Re: Projekt Elegancki

Zbigniew, nie rozumie podejścia, decyzje podejmiesz jak ktoś prześle Ci zdjęcia z realizacji?
Powinieneś zwrócić uwagę przede wszystkim na koszty, metraż, usytuowanie na działce i układ pomieszczeń. Efekty wizualny to najmniejszy problem, bo w projektach można przebierać.
19 kwie 2012, 13:57
Temat: Projekt Miejski
Odsłony: 3099

Re: Projekt Miejski

Fajne przeszklenia sa od strony tarasu, zmienia trochę myślenie o tym projekcie. Tez widzę samą nowoczesność z klimatycznym wykończeniem. Ciakawy jestem czy ktoś go już buduje? Cenne wskazówki są mile widziane. Przeraża mnie tylko mycie tych okien :D
19 mar 2012, 15:15
Forum: Zakup działki
Temat: Co należy zrobić przed zakupem działki?
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 12812

Re: Co należy zrobić przed zakupem działki?

Sissy, dzięki za ten blog, właśnie jestem przed zakupem działki i wyszukuje wszystkich informacji na ten temat, co zrobić by nie dać się oszukać. Te informacje są bardzo cenne i fajnie opisane.
Dzięki!
19 mar 2012, 15:13
Forum: Zakup działki
Temat: Zakup działki a odszkodowanie
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 6871

Zakup działki a odszkodowanie

Ostatnio czytałem sporo na ten temat ( neistety, strach przed oszustami jest ogromny) Sprawdzajcie dokładnie teren działki który zakupujecie, poneiważ może okazać się tak, że nie możecie nic na niej wybudowac. Jeżeli gołym okiem były widoczne przeciwskazania, jak na przykład podmokły teren czy linie...
19 mar 2012, 15:06
Forum: Porady budowlane
Temat: wąska działka
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 2787

Re: wąska działka

Działka po rodzicach od żony....hmn, sprzedaż może oznaczać rozgoryczenie teściów :D Lepiej zainwestować w zaawansowane wyszukiwanie projektów pod wąską działkę, może też podpytać architeków jak by zagospodarowali tą działkę, jakie domy jak przerobić itp. Możiwości jest wiele, a co od rodziny to od ...

Wyszukiwanie zaawansowane