Znaleziono 60 wyników

autor: frendzel
23 lip 2019, 14:57
Forum: Izolacje
Temat: Izolazje domu
Odpowiedzi: 47
Odsłony: 15517

Re: Izolazje domu

Mimo wszystko myślę, że jednak nie bez powodu najczęściej ociepla się domy styropianem i właśnie większość ekip korzysta z tej metody lekko-mokrej. Nie dość, że nie jest to wcale drogie, to przecież styropian ma to do siebie, że nie chłonie tak wilgoci. No i na styropianie można wiele elewacji potem...
23 lip 2019, 14:51
Forum: Fundamenty i podłogi
Temat: fundamenty
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1962

Re: fundamenty

Zdecydowanie nie możesz zostawić fundamentów w takim stanie, przecież to baza całego domu. Takie różnice w poziomach muszą być skorygowane. Naprawdę, jeśli z tymi "fachowcami" podpisywałeś umowę, to musisz pociągnąć ich do odpowiedzialności, ale zastanowiłbym się, czy to oni mieliby te fundamenty po...
10 lip 2019, 10:35
Forum: Porady budowlane
Temat: Podłączenie prądu
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 361

Re: Podłączenie prądu

Mialem podobną sytuację i zadzwoniłem po prostu do zaprzyjaźnionego fachowca z https://ie24-servis.pl/. Nie była to droga usługa, ale nie chcę wprowadzać Cię w błąd, bo może u CIebie wygląda to nieco inaczej i może być taniej lub drożej. Po prostu zadzwoń i dopytaj, na pewno powiedzą Ci co i jak :) ...
04 cze 2019, 12:26
Forum: Drzwi, okna, bramy garażowe
Temat: Jakie okna?
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 6910

Re: Jakie okna?

My wybraliśmy do domu okna drewniane i jesteśmy bardzo zadowoleni, jeżeli ktoś się zastanawia to nie ma nad czym. Wybraliśmy Halupczoka Okna-drewniane i z całego serca możemy polecić.
07 lis 2018, 11:20
Temat: kocioł gazowy czy węglowy
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 3665

Re: kocioł gazowy czy węglowy

Witam wszystkich, węglowy zdecydowanie lepszy :D
31 paź 2018, 15:05
Temat: Kominki.
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 1709

Re: Kominki.

Ja też mogę polecić zamontowanie kominka w domu. Zawsze mi się to podobało i jak już u siebie miałem się zdecydować to postawiłem od razu na coś poważniejszego, bo zakupiliśmy wkład kominkowy z płaszczem wodnym, który podłącza się bezpośrednio do domowej sieci grzewczej i tak można ogrzewać cały dom...
16 paź 2018, 11:53
Forum: Projekty domów
Temat: Projekt związany z działalnością gospodarczą
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1643

Re: Projekt związany z działalnością gospodarczą

Obecnie już jest trochę możliwości, dla przykładu firma Złoty widok odnawia budynki do wykorzystania w formie pensjonatu w Karkonoszach. Jest to atrakcyjna lokalizacja, w której przez cały rok znajdzie się zainteresowanie turystów na noclegi. Dodatkowo też wiele osób wybiera góry na organizację np. ...
12 paź 2018, 08:42
Forum: Drzwi, okna, bramy garażowe
Temat: Okna plastikowe czy drewniane?
Odpowiedzi: 54
Odsłony: 7941

Re: Okna plastikowe czy drewniane?

To jakie okna wybierzesz to jest zależne wyłącznie od Ciebie. Zarówno okna plastikowe jak i drewniane są dobre, pod warunkiem, że pochodzą od równie dobrego producenta. Polecam zapoznać się z ofertą lokalnej stolarni - takie firmy z reguły dbają o to, by sprzedawane przez nie produkty były doskonałe...
05 paź 2018, 13:46
Forum: Off-topic
Temat: Szczelna siatka aby nie uciekł pies
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 890

Re: Szczelna siatka aby nie uciekł pies

Myślę, że mogę polecić http://ogrodzenialesne.pl/ - mam od nich zrobione ogrodzenie na mojej działce przy lesie, sam mam psa więc wiem jaki to problem kiedy ucieknie. Zdecydowałem się kupić siatkę ogrodzeniową o małych oczkach i sprawdza się świetnie. Jak to się mówi - mysz się nie przeciśnie ;)
05 paź 2018, 11:25
Forum: Tarasy i balkony
Temat: Taras idealny
Odpowiedzi: 77
Odsłony: 20294

Re: Taras idealny

Swój taras uważam, że oddałem w dobre ręce, bo realizacją zajęła się firma Termo Floor. Oferują tarasy, elewacje, altany itp. z thermodrewna. Kiedyś myślałem, że na taras najlepsze będą płytki, ale okazuje się, że deski z thermodrewna są doskonałą alternatywą dla płytek. Jest to drewno poddane specj...

Wyszukiwanie zaawansowane