Znaleziono 38 wyników

autor: Misia
14 sie 2012, 14:01
Forum: Projekty domów
Temat: Projekt Julka 3
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 4218

Re: Projekt Julka 3

Hej,
ma ktoś z Was zdjęcia z realizacji tego projektu? Raz widziałam na żywo i świetnie się prezentuje, ale niestety już fotek nie mam, a chciałam mężowi pokazać!
Bardzo ładny wizualnie i pokoje praktycznie rozstawione -bardzo mi się podoba! Zazdroszczę tym co już go budują!
14 sie 2012, 13:59
Temat: Projekt KAJTEK
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 6721

Re: Projekt Kajtek

Podoba mi się ten projekt i mocno się nad nim zastanawiamy, dlatego jak ktoś ma jakieś doświadczenia w budowie to będziemy wdzięczni jak się nimi podzieli:) Bardzo fajnie zaprojektowane wnętrze- na tak dosyć małym metrażu, na parterze wc i łazienka osobno - swietnie! Kuchnia nieduża, ale salon już j...
02 lip 2012, 15:18
Temat: Projekt Dominik
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2382

Re: Projekt Dominik

Witaj!
Gdzie zbudowaliście Dominika? My mamy w planach budowę tego projektu i chętnie podpatrzymy zdjęcia waszej realizacji :)
Mieliście jakieś problemy z projektem, czy wszystko poszło ok?

pozdrawiam!
25 cze 2012, 11:57
Forum: Off-topic
Temat: Nowoczesne detale w domu
Odpowiedzi: 89
Odsłony: 23268

Re: Nowoczesne detale w domu

Dobrusia - ta kula jest świetna, to jest lampa?
Coraz więcej jest teraz takich ciekawych rzeczy w sieci,ale znacie sklepy, w których można to dostać?
25 cze 2012, 11:56
Temat: Projekt Zgrabny z przedsionkiem
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 3176

Re: Projekt Zgrabny z przedsionkiem

Dobry, niedrogi, projekt maksymalnie praktyczny. Patrząc na układ pomieszczeń, to nie można nic zarzucić. Dla mnie z wyglądu trochę nudny, ale to może kwestia detali.Na żywo zapewne lepiej wygląda, więc jak ktoś ma jakieś foty to proszę się nimi podzielić!
25 cze 2012, 11:54
Temat: Projekt Chatka 2
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 4378

Re: Projekt Chatka 2

Bardzo podobny do Wisełki, czy mi się tylko wydaje?
Fajnie wygląda, ale jak dla mnie to dobry projekt na dom letniskowy - fajny taras, fajne wejście, fajne wszystko,ale nie na całoroczny do codziennego mieszkania. Jakoś mi nie pasuje, może za mały? Tak to wygląda naprawdę świetnie, te drzwi!
25 cze 2012, 11:52
Temat: Projekt Praktyczny B
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 3289

Re: Projekt Praktyczny B

Rzeczywiście praktyczny, taka bryła jest chyba najpopularniejszym układem. Nie można się doczepić do niczego. Dla mnie taki styl jest mało ciekawy, praktycznośc to nie wszystko. tylko nie ma garażu i to trochę problem. ja nie widze żadnego problemu, zawsze możesz dobudowac garaż wolnostojący, ma to ...
25 cze 2012, 11:50
Temat: Projekt Pierwszy Dom 2
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 4003

Re: Projekt Pierwszy Dom 2

Widać, że dom prosty w budowie. WIdziałam nawet już gdzieś zdjęcia z realizacji,postaram się ja później przykleić :)
Dosyć funkcjonalny i fajnie rozwiązany, ale ...jak dla mnie trochę zbyt "nudny". Pasuje idealnie dla moich rodziców, oni takie lubią, skromne i z klasą, bez żadnych innowacji.
25 cze 2012, 11:48
Temat: Projekt Miluś
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 3828

Re: Projekt Miluś

No tak Milusi świetnie wygląda, ale Anatol bardziej pasuje pod wąską działkę - nie ma co ukrywać. Taras w ramionach ścian jest moim wymarzonym, zawsze mamy schronienie przed deszczem czy słońcem. Układ pomieszczeń na parterze jest rewelacyjny, też mi się bardzo podoba. Wprowadzalibyście jakieś zmian...
18 maja 2012, 15:37
Temat: Projekt Fokus
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 3528

Re: Projekt Fokus

Aga77 - na jakim etapie jesteście?
Fajnie, że ktoś też zainteresowany jest Fokusem. Mnie się strasznie podoba i zastanawiamy się nad opcją z podwójnym garażem. Dajcie znać jak idzie budowa, bardzo przydadzą mi się cenne wskazówki i uwagi!

Wyszukiwanie zaawansowane