Znaleziono 15 wyników

autor: Sissy
03 kwie 2012, 11:26
Forum: Pakiety dla domów
Temat: Pakiet ogrzewanie podłogowe
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 13918

Re: Pakiet ogrzewanie podłogowe

I to i to, do tego przy mniejszej temperaturze jest ci cieplej (bo ogrzewasz się od stup do głowy, a nie tylko w niektórych punktach domu). Poza tym wyobraź sobie wyjście spod prysznica na cieplutkie kafelki albo dziecko bawiące się na podłodze bez obaw, że się przeziębi... Świetna rzecz, chyba nie ...
02 kwie 2012, 13:53
Forum: Pozwolenia
Temat: Uzyskanie Decyzji o Warunkach Zabudowy i Zagospodarowania
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 6665

Re: Uzyskanie Decyzji o Warunkach Zabudowy i Zagospodarowania

Vickson, sprawdzałeś może na stronie MG Projekt? Oni tam mają mapkę z przedstawicielami i wykonawcami, może będzie tam ktoś kto cię zainteresuje. Tu na forum jest chyba też taki temat o sprawdzonych wykonawcach z różnych miejsc w Polsce (polecają forumowicze), spróbuj podpytać tam. Tak czy tak życzę...
22 mar 2012, 11:25
Forum: Projekty domów
Temat: Projekt Magnolia
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 2493

Re: Projekt Magnolia

Osobiście zmieniłabym drzwi do garażu, bo jakoś nie pasują mi stylem do całości. Ale to drobna zmiana, w zasadzie nieznacząca. Osobiście "dworkowość" tego projektu jest dla mnie rzeczą, która nie do końca mi się podoba, ale co kto lubi... :) Juliusz, życzę powodzenia w budowie, daj znać czy zdecyduj...
21 mar 2012, 16:01
Forum: Pakiety dla domów
Temat: Wersja elektroniczna projektu
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 5395

Re: Wersja elektroniczna projektu

Z tego co mi wiadomo, to cena jest jedna i niezmienna. Ale najlepiej jakby się wypowiedział ktoś, kto kupił pakiet. Ja jeszcze nie miałam okazji.
19 mar 2012, 15:16
Forum: Pozwolenia
Temat: Jak długo trwają wszystkie formalności?
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 17690

Re: Jak długo trwają wszystkie formalności?

Formalności są bolesne, szczególnie jeśli myśli się o kredycie na budowę domu... Znajomi w pewnym banku (z litości nazwy nie wymienię) czekali na decyzję ponad 3 miesiące!!! Ciągle trzeba było coś donosić, tragedia. W porównaniu z tym koszmarem miesięczne oczekiwanie na pozwolenia naprawdę było nicz...
19 mar 2012, 15:13
Temat: Projekt Słoneczny
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 2531

Re: Projekt Słoneczny

Uwielbiam wszystkie Słoneczne. :) Akurat ta garażowa mało mi się podoba, wolę jak bryła garażu jest wtopiona w bryłę domu, a tu garaż przez to, że jest niższy mocno się odcina od reszty... Mimo to i układem i wyglądem zewnętrznym Słoneczny odpowiada mi zdecydowanie najbardziej. :)
19 mar 2012, 15:08
Forum: Zakup działki
Temat: Co należy zrobić przed zakupem działki?
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 12812

Re: Co należy zrobić przed zakupem działki?

A ja zrobię MG Projektowi autopromocję (a co!) i podpowiem, że fajnie o tym napisane jest na ich blogu: http://www.mgprojekt.com.pl/blog/na-co-zwrocic-uwage-przy-wyborze-dzialki-budowlanej/ Jasno, konkretnie, pozwoli uniknąć wielu problemów, jak te z komornikiem czy umową przedwstępną. Generalnie wg...
19 mar 2012, 14:56
Forum: Porady budowlane
Temat: wąska działka
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 2787

Re: wąska działka

Nie ma się co załamywać. Znajomi na takiej budowali, też mieli ograniczenia co do projektów, w końcu zdecydowali się na taki, na który wcześniej nie zwróciliby uwagi. A teraz mówią, że mieszka się świetnie, okolica super, a sąsiedzi zazdroszczą eleganckiej bryły. :) Wprawdzie nie był to projekt MG P...
15 mar 2012, 09:15
Temat: Projekt Słoneczny z poddaszem
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 4004

Re: Projekt Słoneczny z poddaszem

Bob Budowniczy pisze: Sissy, kiedy planujez podjąć decyzję?
Jeszcze nie wiem. Niby Słoneczne najlepsze, ale ciągle się rozglądam... W innych pracowniach też, aczkolwiek do MG Projekt mam jakoś największe zaufanie.
15 mar 2012, 09:13
Temat: Projekt Jamnik
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 2379

Re: Projekt Jamnik

Nazwa piękna. ;D Zwróciliśmy właśnie na niego uwagę przed chwilą. Ale koszty koszmarne! 100m2 za ponad 320 tys. zł? Tragedia, to już wolę swoje Słoneczne. :)

Wyszukiwanie zaawansowane