Znaleziono 17 wyników

autor: BabaJaga
22 mar 2012, 15:10
Forum: Projekty domów
Temat: Projekt Jaś
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 3989

Re: Projekt Jaś

Świetny dom, naprawdę mi się podoba i to nie tylko z nazwy ;) Taki w stylu trochę nowoczesnym, świetnie się prezentuje. Zadaszenie też fajnie rozwiązane, muszę tylko prawo jazdy zdać :P Zgrabnie pokoje, są rozmieszczone bardzo wygodnie.
No i jest podobny trochę do jurajskeigo :D
22 mar 2012, 15:04
Temat: Projekt D03 Grześ Drewniany
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 3889

Re: Projekt D03 Grześ Drewniany

Zdecydowanie rejony górskie albo wiejskie ;) Myślę, że nie przyjął by się taki domek w pobliżu dużego miasta. JA tam nic do niego nie mam, bardzo urodziwy i sprawia wrażenie większego. Podobają mi się okna w dachu, postawiłabym chyba mimo wszystko na połączenie drewna z tynkiem, w ramach czegoś nowe...
22 mar 2012, 15:00
Temat: Projekt Promyk
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 5498

Re: Projekt Promyk

Gratulacje podjęcia decyzji, fajny domek więc na pewno będziesz z niego zadowolony. Stawiasz murowany czy drewniany ?
Fajny, mały i zgrabny, dosyć funkcjonalny, robi wrażenie znacznie większego, więc dodatkowy plus.
To teraz czekają Cię formalność, powodzenia :)
20 mar 2012, 13:22
Temat: Projekt Ametyst
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 4750

Re: Projekt Ametyst

Felicja- jesteś fanką ogrodów? To proponuje się zgadać w temcie z ogrodami i wymienić doświadczeniami i ulubionymi roślinkami :D Nie wiem, mnie ten domek wydaje się taki stateczny i nudny, ale za to bardzo jest funkcjonalny i w środku wygląda bosko.
Ktoś w końcu się na niego zdecydował?
20 mar 2012, 13:18
Forum: Kupiłeś projekt i co dalej?
Temat: ogród
Odpowiedzi: 65
Odsłony: 23381

Re: ogród

No myslę że pieski miały by frajdę w oczku z rybkami :D ja póki co nie mam psa ani żadnego zwierzątka, wiec na rybki sobie mogę pozwolić.. Również czekam aż ktoś w końcu pierwszy zacznie i bedziemy zachwycać się pradziwym ogrodem- czyli roślinkami ;D
20 mar 2012, 13:09
Temat: Projekt Riwiera
Odpowiedzi: 91
Odsłony: 29944

Re: Projekt Riwiera

Naprawdę oryginalny jest ten dom, jak cię Anetko stać i ci się podoba, to wybierz go! Sama bym go wybrała!
Można fajnie w nowoczesnym stylu urządzić wnętrze, tylko trzeba zadbać o odpowiedni ogród i taras, by pasował do reszty. Ja jestem pod głębokim wrażeniem i chętnie zobaczę go na żywo!
20 mar 2012, 13:06
Forum: Porady budowlane
Temat: wąska działka
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 3633

Re: wąska działka

Cieżko mi cokolwiek doradzić, jak się działki nie widziało. Sami musicie zdecydować co wam się bardziej opłaca, czy walczycie i tworzycie na rodzinnej działce czy sprzedajcie i zaczynacie swoją historię od nowa...
12 mar 2012, 12:59
Temat: Projekt Wiola
Odpowiedzi: 60
Odsłony: 17780

Re: Projekt Wiola

Gratuluje budowy i życzę powodzenia ;) Długo wybierałeś projekt?
Ile budowa tego domu może potrwac? Rozumiem że nie tydzien jak w serialu "Dom nie do poznania" czy jakos tak.
Ale jaki jest realny termin?
12 mar 2012, 12:53
Temat: Projekt Benedykt
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 3642

Re: Projekt Benedykt

Rzeczywiscie ciezki wybór jeżeli chodzi o różnorodność benedyktów, ale chyba popieram cię Next, 4 jest bardziej trafiona i zdecydowanie ciekawsza, 1 niestety nie pasuje do kazdego otoczenia i ten balkon...coś mi w nim nie gra

Zdjęcie sypialni rozwala...już sobie wyobrażam te poranki...rewelacja...
12 mar 2012, 12:46
Forum: Kupiłeś projekt i co dalej?
Temat: ogród
Odpowiedzi: 65
Odsłony: 23381

Re: ogród

Ja jestem zakochana w rybkach japońskich Karp Koi ( chyba japonskie?) Są czerwono białe i po prostu piękne! Niestety trochę wymagające i .....drogie...ale za to dając się pogłaskać! NIe wiem jak reszta, ja nigdy nie głaskalam rybek, a te są po prostu uroczę daje fotkę http://oczkowodne.net/fauna/koi...

Wyszukiwanie zaawansowane