Znaleziono 34 wyniki

autor: Krysiek
21 maja 2012, 23:31
Forum: Off-topic
Temat: Z bloku do mieszkania....
Odpowiedzi: 53
Odsłony: 15726

Re: Z bloku do mieszkania....

ja sie też planuje przestawić na dom z bloku. W sumie nie myślałm o tym, to znaczy że będzie jakis problem. Dopiero teraz sobie to uzmysłowiłem, haha. Podłączam się pod pytanie w takim razie i proszę o jakieś rady!
21 maja 2012, 23:29
Forum: Projekty domów
Temat: Projekt Julka 2
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 4866

Re: Projekt Julka 2

Nie budowałem, ale zazdroszczę wszystkim co maja to w planach, albo już wybudowali. Budynek się prezentuje rewelacyjnie, ciekawe swoją drogą jak wygląda w realu. Dajcie znać jak będziecie mieli już jakieś fotki ;)
21 maja 2012, 23:27
Temat: Projekt Prestiżowy
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 4046

Re: Projekt Prestiżowy

Wiedziałem że będziesz sie zachwycał Prestiżowym! On jakoś jest w Twoim guscie! :)
Wnętrze jak wnetrze, jestem pewnien że urządzilbyś go inaczej, jednak znając ciebie to wolisz coś w stylu pop art albo czegos innego - byleby było fikuśne. Dobrze że czasem stopuje cię twoja zona, haha
21 maja 2012, 23:25
Forum: Porady budowlane
Temat: Tarasy
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 13622

Re: Tarasy

łuu, ale wysoko mierzysz! Taras projektu Prestiżowego naprawdę robi wrażenie! Zresztą jak cały projekt
Mnie się osobiście podoba taras z projektu Agat
to tak jak już mierzymy w takich rozmiarach domu :P
Obrazek
21 maja 2012, 23:22
Temat: gdzie budujecie?
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 9863

Re: gdzie budujecie?

Jaworzno!
21 maja 2012, 23:19
Temat: Drewniany czy murowany?
Odpowiedzi: 54
Odsłony: 14665

Re: Drewniany czy murowany?

Zgadzam się z przedmówca, ale za murowanym stoi to że- jest znacznei trwalsze i na długie lata :) Mnei sie osobiscie drewno kojarzy z domkiem letniskowym albo leśniczówką, a wiadomo jak to ma byc nasz dom to nie bardzo by był z drewna. Wsztystko zalezy od gustu, znając życie kobieta postawi na swoim...
21 maja 2012, 23:17
Forum: Porady budowlane
Temat: Piwnica - za i przeciw
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 7420

Re: Piwnica - za i przeciw

Ja jestem za piwnicą, nie wiem czy koszty są aż takie duże jak to przedstawiasz! Zawsze można tam pomieścić kotłownie, spiżarnie, pomieszczenie techniczne na wszystkie przyłącza, pomieszczenie rekreacyjne czy sauna, to jakby dodatkowe drugie piętro! Słyszałem tez o możlwiości zrobienia pomieszczenia...
21 maja 2012, 23:14
Temat: Projekt Fantazja
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 5946

Re: Projekt Fantazja

Coraz bardziej podoba nam się Fantazja, jej styl i prostota. Duże wrażenie robią też te okna, dlatego tego akurat nei zmienilibyśmy, musi być w środku dużo światła, co sadzicie?
Obrazek
18 kwie 2012, 16:03
Temat: Projekt Party
Odpowiedzi: 64
Odsłony: 20864

Re: Projekt Party

Są fotki z projektu Alicja oraz całe relacje z placu budowy ;) Naprawdę polecam ten wątek. Co do samego domu,mnie się podoba unikalne wykończenie elewacji, samo rozmieszczenie pokoi tez jest bardzo funkcjonalne. Ogólnie ciekawe rozwiązania tu są ....ktoś już się zdecydował?
18 kwie 2012, 15:51
Temat: Projekt Niezapominajka z garażem
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 5772

Re: Projekt Niezapominajka z garażem

Oj nie zgadzam się, skoro pisze w projekcie że można zaadoptować poddasze, to nie rozumiem dlaczego tego nie robić? Może i skosy nie pozwolą nam na stworzenie dodatkowych 3 pokoi, ale zawsze to może być chociażby jeden pełniący rolę pokoju rozrywkowego czy coś takiego. Myślę, że wszystko zawsze jest...

Wyszukiwanie zaawansowane