Znaleziono 10 wyników

autor: miron
19 lut 2017, 17:08
Forum: Ściany
Temat: Efekty specjalne na ścianach
Odpowiedzi: 43
Odsłony: 10568

Re: Efekty specjalne na ścianach

Ostatnio trafiłem na Takie imitacje cegły nwww.interdek.pl a fragmentach ściany jest bardzo efektowne i modne . Zastanawiam się tylko nad kolorem . Mój pokój jest jasny , ma duże przeszklenia. Myślę że ściana z cegły ( oczywiście imitacji cegły żeby nie obciążać ściany)w kolorze popielatej szarości,...
03 lut 2015, 19:59
Forum: Dachy
Temat: Czym ocieplić poddasze?
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 13033

Re: Czym ocieplić poddasze?

Wełna mineralna jest chyba najlepszym produktem do ocielenia poddasza. Niewątpliwie do jej zalet można zaliczyć niepalność i elastyczność. Dodatkowo wełna jest dobrym izolatorem akustycznym.
03 lut 2015, 18:49
Forum: Izolacje
Temat: Izolazje domu
Odpowiedzi: 48
Odsłony: 17593

Re: Izolazje domu

Oczywiście nie jest to obojętne, ponieważ właśnie od grubości oraz parametrów technicznych wełny zależy skuteczność izolacji. Najważniejszym z parametrów jest współczynnik przewodzenia ciepła (lambda), im jest on niższy, tym lepszym izolatorem jest dany materiał. Do ocieplenia poddasza rekomenduję ...
27 sty 2015, 17:27

Dziękuje za odpowiedz. Chętnie z korzystam z filmu na youtube. Jednak że chciałbym dopytać, czy obojętne jest jaką wełnę wykorzystam? mam na myśli grubość , przenikalność.
24 sty 2015, 18:03

Właśnie przymierzam się do ocieplenia poddasza i zastanawiam się nad wełną mineralna i zbieram informacje na ten temat. Dodam że każda informacja przyda mi się ponieważ jestem laikiem budowlanym.
12 sty 2015, 16:46
Forum: Porady budowlane
Temat: Ściany działowe.
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 2491

Re: Ściany działowe.

Dziękuje za odpowiedź. Jedna postanowiłem odkręcić płytę i zrobić to porządnie dając folie. Zawsze to jest mniej roboty niż okaże się za jakiś czasz że muszę dać tą folie. Pozdrawiam.
09 sty 2015, 16:51

Witam Panie Pawle, tak jak Pan radził dałem wełnę mineralną aku-płytę i przykryłem płytą kg. teraz pomyślałem że chyba powinienem dać jakąś folię. Czy jest potrzebna a może nie. Proszę o w miarę szybką odpowiedź póki jeszcze nie skończyłem jej i jest mało do rozbierania.
13 gru 2014, 14:43

Czy to znaczy że wełna skalna i szklana mają różne współczynnik pochłaniania akustycznego.
30 lis 2014, 12:43

Ściany działowe.

Robię remont mieszkania . Planuję postawienie kilku ścian działowych . Która wełna będzie lepsza do wypełnienia ścianek pod względem bezpieczeństwa pożarowego skalna czy szklana? Dziękuje za odpowiedź.
29 wrz 2014, 19:07
Temat: Ekogroszek i pellet wrocław - ogrzewanie
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 2496

Re: Ekogroszek i pellet wrocław - ogrzewanie

Już kilka zim opalam dom pelletem . Mam kocioł z podajnikiem to nie muszę schodzić i podkładać. Ponieważ kupuje pellet ze Stelmetu to dzwonie do dystrybutora który obsługuje mój rejon i przywożą mi do domu.

Wyszukiwanie zaawansowane