Znaleziono 57 wyników

autor: janek54
08 kwie 2020, 07:44
Forum: Fundamenty i podłogi
Temat: Materiały na podłogę
Odpowiedzi: 32
Odsłony: 9363

Re: Materiały na podłogę

W dużych sklepach mają zwykle popularne kolekcje tańszych firm ( czyli to na co decyduje się większość osób). Jesli stawiacie na jakość proponowałbym wybrać się do specjalistycznych salonów, które sprzedają konkretnie podłogi.Takie bedą miały wiekszy wybor. Szczególnie jeśli chodzi o parkiet, który ...
07 kwie 2020, 11:53
Forum: Porady budowlane
Temat: Kominki.
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 2629

Re: Kominki.

Gdzie kupowałeś jeśli mogę się dopytać? Sam się zastanawiam nad takim rozwiazaniem. Normalnie bym postawił tradycyny kominek ale tutaj gdzie mieszkam weszły obostrzenia i nie można od jakiegoś czasu palić tradycyjnie w piecu.
07 kwie 2020, 08:09
Forum: Drzwi, okna, bramy garażowe
Temat: Jakie ogrodzenie?
Odpowiedzi: 59
Odsłony: 147778

Re: Jakie ogrodzenie?

Plac budowy powinien być ogrodzony. NIe piszcie tutaj, ze ogrodzenie nie ma sensu bo jeśli odpowiedniego go nie zabezpieczycie i ktoś zrobi sobie na Waszej budowie krzywdę to potem będziecie musieli się liczyć z poważnymi konsekwencjami. A na pewno tego nie chcecie, prawda? Jeśli chcecie postawić ju...
07 kwie 2020, 07:26
Forum: Off-topic
Temat: Toaleta na budowie
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 76

Re: Toaleta na budowie

interesuje mnie kwestia toalety na budowie. Samodzielnie stawialiscie toaletę czy moze wypożyczaliście ? Nie wiem czy ma sens samodzielne stawianie toalety. Wiadomo, ze opcja jest tania, ale po pierwsze nie jest to higieniczne. Po drugie nie jest to wygodne. Kto niby będzie czyścił tę toalete? Sorr...
31 mar 2020, 09:01
Forum: Porady budowlane
Temat: Stropodach
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 95

Stropodach

Czy jest tutaj na forum ktoś kto zdecydowal się moze na stropodach?

Czy jesteście zadowoleni?
30 mar 2020, 07:56
Forum: Drzwi, okna, bramy garażowe
Temat: Żaluzje czy rolety?
Odpowiedzi: 99
Odsłony: 23174

Re: Żaluzje czy rolety?

Mam obecnie rolety

Sa prostsze do czyszczenia niż żaluzje
Sa wygodniejsze
Bardziej podobają mi się z wyglądu

No i ich cena była znacznie niższa niż cena żaluzji jak robiłem sobie rozpoznanie co montować....

Jak na razie jestem z nich bardzo zadowolony.
24 mar 2020, 11:10
Temat: wnętrza
Odpowiedzi: 157
Odsłony: 36978

Re: wnętrza

a czy ciagle pokoiki dla dzieci urzadza sie wedlug schematu - jak dziewczynka to rozowy, jak chlopiec to niebieski? To ukladam w glowie przyszly dom i to mnie nurtuje ciagle... Nie. Ta "moda" już przeminęła bardzo dawno temu. Przynajmniej tak mi się zdaje. Mając na rynku tak duzo, barw, elementow w...
24 mar 2020, 11:08
Forum: Działka - teren wokół domu
Temat: Baseny ogrodowe
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 9719

Re: Baseny ogrodowe

Przyznam, że też marzy mi się basen ogrodowy, ale wiecznie jakieś wydatki, więc jak tylko pozostają mi marzenia. Nie mogę się tutaj zgodzić. Chemia basenowa nie jest droga, tak samo zakup pompy czy odkurzacza są jednorazowym wydatkiem (urządzenia polecam szczególnie jesli ktoś ma większy basen bo z...
24 mar 2020, 11:01
Temat: Szczelna siatka aby nie uciekł pies
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 1368

Re: Szczelna siatka aby nie uciekł pies

Nie wiem czy siatka jest takim dobrym pomysłem. Jest to moim zdaniem ogrodzenie tymczasowe, tak więc raczej nie pomoże. Jesli pies jest sprytny moze poza tym przekopać się pod siatką bo z reguły nie ma tutaj podmurówki. My w tym roku zrobiliśmy sobie nowe ogrodzenie, jest to ogrodzenie kute: https:/...
24 mar 2020, 10:59
Temat: deweloperzy mieszkań
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 3732

Re: deweloperzy mieszkań

Dobrze jest się na pewno zorientować w tym Jakie są opinie na temat dewelopera Jakie były jego wczesniejsze realizacje Jakie ma doświadczenie Gdzie obecnie buduje i jakie są warunki płątnosci za kupowane mieszkanie W Warszawie mogę na dzień dzisiejszy polecić dewelopera Victoria . Bardzo duże doświa...

Wyszukiwanie zaawansowane