Znaleziono 7 wyników

autor: jolabag
23 lis 2012, 15:46
Forum: Projekty domów
Temat: Projekt Ofelia
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 6889

Re: Projekt Ofelia

Na Mazurach.
22 lis 2012, 15:14

Tak na oko projekt wybieraliśmy około 2 miesięcy. Najpierw miał być DAYTON II (Lipińscy), potem Benedykt III (Mg Projekt), ale ostatecznie Wybraliśmy Ofelię. Elewacja będzie zmieniona, dach ma być czarny lub ciemny grafit, elewacja jakś jaśniutka. Jeszcze zastanawiamy się nad stolarką okienną i bram...
21 lis 2012, 13:59

Ja również długo szukałam idealnego projektu, niestety takiego nie znalazłam. Ofelia po pierwsze dla tego, że pasuje na naszą działkę (mamy wąską linię zabudowy, ponieważ działka jest przy jeziorze i obowiązuje nas 100 m strefy ochronnej), po drugie dlatego, że bardzo spodobała mi się od zewnątrz, w...
20 lis 2012, 16:39
Forum: Dziennik budowy użytkownika jolabag
Temat: Mój dziennik budowy
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 4395

Mój dziennik budowy

To jest treść Twojego dziennika budowy. Zmień ją tak, jak Ci się podoba.
20 lis 2012, 12:58

Najbardziej zależy mi aby pralnia była na dole i żeby z i do garażu nie trzeba było maszerować przez salon.
Szkoda tylko, że zostaną te dwa filary: przy kuchni i jadalni, to jakoś najmniej mi się podoba w tym projekcje. Najbardziej z kolei podoba mi się ten domek z zewnątrz :!:
20 lis 2012, 11:38

Na dole mamy zamiar zrobić pokój biurowy od ogrodu i obok niego łazienkę. Łazienka ma być w miejscu gdzie jest teraz przejście do garażu i szafy. Przejście do garażu będzie tam gdzie teraz jest pokój gościnny. Gościnny zostanie zmniejszony tak żeby powstał korytarz - przejście z garażu do domu. Zmni...
19 lis 2012, 14:17

Jak dla mnie projekt prawie idealny.
Klamka zapadła, projekt zamówiony. Jeszcze tylko adaptacja + małe zmiany i do roboty.

Wyszukiwanie zaawansowane