MG Projekt na Facebooku MG Projekt na Twetterze Teczka projektów
Musisz wybrać przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.Projekt Dom na miarę 2

Pow. użytkowa: 102.48 m2   /   Koszt realizacji: 412 373 zł
Projekt domu Dom na miarę 2 - wizualizacja frontu
Pokaż lustrzane odbicie
Cena projektu: 3250 zł 2600 zł


Projekt domu „Dom na miarę 2” jest nieco powiększoną wersją wariantową projektu Dom na miarę. Jest to parterowy dom jednorodzinny dla 4-5cioosobowej rodziny - wersja z dwustanowiskowym garażem. Budynek zbudowany jest na rzucie wydłużonego wgłęb działki prostokąta, z dobudowanymi poprzecznymi bryłami salonu z podcieniem i garażu. Dom przykrywa wielospadowy dach o kącie nachylenia 30 stopni. Nad wnętrzem parteru kryje się spory strych, możliwy do zaadaptowania na poddasze. Dom doskonale nadaje się na wąską działkę w wjazdem od południa. Dzięki umieszczeniu większości okien części dziennej na bocznej i frontowej elewacji wnętrze jest idealnie oświetlone, a boczny i wysunięty na front ogródek będzie prawidłowo nasłoneczniony. Dom ma nowoczesny wygład. Główna bryła i detale tworzą ciekawą, a zarazem spokojną architekturę. Wnętrze domu podzielono na części : dzienną, sypialnie i część gospodarczą. Do budynku wchodzimy z przedsionka prosto do holu ze schodami na strych (poddasze). Otwarta przestrzeń salonu, jadalni i kuchni tworzy duże dzienne wnętrze – serce domostwa. Nieco z tyłu zaprojektowaliśmy trzy sypialnie, z garderobami i szafami wbudowanymi, łazienkę i oddzielne wc. Wygodny garaż na dwa auta + przestrzeń gospodarczo-magazynowa dopełniają wnętrze parteru. Na górze mamy jeszcze duży strych, który może służyć jako domowy magazyn, lub można go wykorzystać na cele użytkowe - do wyboru. Dom powinien być niedrogi w budowie i późniejszym utrzymaniu. „Dom na miarę” jest energooszczędny - ma bardzo dobre ocieplenia przegród. Łatwo można go dostosować do standardu NF40. Zapraszamy!

Dane techniczne:
 • Kubatura: 613 m3
 • Powierzchnia zabudowy:
  • bez podcieni 176,81 m2
  • z podcieniami 182,50 m2
 • Powierzchnia całkowita: 176,81 m2 + strych
 • Powierzchnia netto: 102,48 m2 + garaż 37,22 m2 + strych
 • Powierzchnia użytkowa:
  • 102,48 m2 wg PN-70/B-02365
  • 102,48 m2 wg PN-ISO 9836:1997
 • Powierzchnia dachu: 253,8 m2
 • Nachylenie dachu: 30 stopni
 • Wysokość budynku: 5,94 m (6,14 m z podmurówką)
 • Szerokość budynku: 14,44 m
 • Długość budynku: 16,08 m
 • Min szerokość działki: 21,44 m
 • Min długość działki: 23,08 m
 • Wysokość pomieszczeń: 2,7 m
Materiały:
 • Fundamenty - betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych
 • Ściany zewnętrzne - ściany murowane - bloczki gazobetonowe + styropian + tynk cienkowarstwowy
 • Strop - monolityczny żelbetowy
 • Elewacje - tynk cienkowarstwowy na styropianie
 • Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna

 

Charakterystyka Energetyczna

 

Dla domu standardowego z wentylacją grawitacyjną:

 • Ep - 90,1 kWh/(m2)
 • Ek - 86,7 kWh/(m2 rok)
 • EUco - 64,25 kWh/(m2 rok)

 

Dla budynku z wentylacją mechaniczną i rekuperacją:

 • Ep - 73,90 kWh/(m2)
 • EUco - 33,16 kWh/(m2 rok)

 

Istnieje możliwość dostosowania projektu do standardu NF40

(prosimy o kontakt z pracownią)

Więcej informacji na temat dostosowania projektu domu do standardu NF40.

 

Do każdego projektu domu dołączana jest bezpłatnie Zgoda na zmiany.

MG Projekt 2600 PLN PLN in stock new
Koszty realizacji:
Realizacja stanu surowego otwartego 152 780,00 zł
Realizacja stanu surowego zamkniętego 222 253,00 zł
Koszt robót wykończeniowych 190 120,00 zł
Realizacja domu pod klucz 412 373,00 zł

Koszty podane netto, należy doliczyć podatek VATAby zobaczyć uproszczone rysunki techniczne projektu, kliknij na link poniżej. Wybierz wersję projektu, która Cię interesuje – projekt podstawowy , lub odbicie lustrzane . Po kliknięciu otworzy się w osobnym oknie plik pdf ze zwymiarowanymi rysunkami :  rzutami kondygnacji , przekrojami i elewacjami  domu .  Rysunki możesz powiększać , pomniejszać i przesuwać na ekranie . Można też je wydrukować lub zapisać .Projekt domu Dom na miarę 2 - plik szczegółowy

Projekt domu Dom na miarę 2 - plik szczegółowy - odbicie lustrzane

Komentuj
Projekt Dom na miarę 2 8709 33krzy6

2019.03.09 0

Dzień dobry, jestem zainteresowany tym projektem w odbiciu lustrzanym, ale chciałbym wprowadzić kilka zmian. Czy istnieje możliwość przesunięcia drzwi frontowych w stronę garażu o około 2 metry wraz z zadaszeniem? Jednocześnie chciałbym zrezygnować z garażu i w jego miejsce zrobić pokój. Czy zrobilibyście Państwo taką zmianę lub wystawili zgodę na wprowadzenie takiej zmiany? Czy wiązałoby się to z jakimiś kosztami czy taka zgoda byłaby za darmo? Czy jest możliwość uzyskania takiej zgody również w projekcie Domu na miarę z jednostanowiskowym garażem?

Odpowiedź MG Projekt
Witam, Do każdego projektu zakupionego w naszej pracowni otrzymają Panstwo zgodę na wprowadzenie zmian, także można będzie je wprowadzić na etapie adaptacji, jeśli chcą Państwo wprowadzić zmiany w naszej pracowni, to zapraszam do kontaktu mailowego: [email protected] MG
Projekt Dom na miarę 2 7720 Przemysłąw Gołucki Przemysław

2017.01.30 0

Budujemy domy z materiałem Zapraszam do obejrzenia zdjęc z naszych realizacji. Z Katalogu miedzy innymi MGProjekt. Można zobaczyć film z budowy domu KORAL MG-Projekt FB https://www.facebook.com/wybudujdom1/ lub FB/wybudujdom.com zapraszam do polubienia www.wybudujdom.com mail: [email protected] Terminy rozpoczęcia prac terminie od 6 tygodni od dnia podpisania umowy. (Prowadze dokumentacje zwiazane z pozwoleniem /do pozwolenia na budowe. )

Projekt Dom na miarę 2 7462 Piotr R

2016.09.18 0

Mam pytanie, czy jest wersja tego projektu w odbiciu lustrzanym i czy jest to odpłatne. a jak wygląda sprawa pakietu na pompę ciepła, czy tez jest do tej wersji i ile kosztuje?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Panie Piotrze, Tak jest wersja projektu w odbiciu lustrzanym w cenie identycznej jak wersja klasyczna. Na stronie projektu, np. przy zdjęciu - wizualizacji jest przełącznik, w lewym dolnym rogu " Pokaż lustrzane odbicie", co umożliwia przejrzenie tej wersji oraz dodatkowo w zakładce Rysunki szczegółowe są do pobrania rysunki dla wersji lustrzanej. Jeśli chodzi o pakiety, to także są dostosowane do wersji lustra, w cenie jak dla pakietów wersji klasycznej. MG:)
Projekt Dom na miarę 2 7461 Krystyna

2016.09.08 0

Witam, od dłuzszego czasu oglądamy ten projekt i bardzo nam odpowiada, ale mam pytanie. Czy z garderoby i łazienki dało by sie wyodrębnić drugą mniejszą łazienkę z wejsciem z sypialni rodziców i małą garderobę? Czy jest to możliwe? Dziękuję za odpowiedź, a jezcze jedno pytanie, czy taką zmianę mozna zamówić u Państwa w pracowni?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Krystyno, ogólnie my zmianami się nie zajmujemy, bo to już wykonuje miejscowy projektant, wraz z adaptacją projektu na działkę, a nasza pracownia na zmiany wystawia bezpłatną zgodę. Zmiany, o których Pani napisała oczywiście są możliwe i można zmniejszyć główną łazienkę oraz garderobę, tak by wyszła jeszcze dodatkowa mniejsza łazienka z wejściem od sypialni rodziców oraz mniejsza garderoba. MG
Projekt Dom na miarę 2 7127 wybudujdom.com Gołucki Przemysław

2016.03.24 5

Witam inwestorów Budujemy z katalogu Mg Projekt. Wspólpracujemy z MG. Prowadzimy dokumentacje do uzyskania pozwolenia. Wykonujemy budynki do stanu pod klucz z własnych materiałow. Ostatnio zrealizowanym budynkiem był to budynek KORAL Zainteresowane osoby wyceną proszę o kontakt [email protected] z podesłaniem linka do projektu. Lub Kontakt 512 990 556

Projekt Dom na miarę 2 6921 Przemysłąw Gołucki Przemysław

2016.01.25 5

Witam, budujemy domy z projektow pracownia MG, obecnie Wybudowany KORAL. Wspolpracujemy z MG w posrednictwie sprzedazy projektow , prosze o kontakt bezpośrednio do nas, włascicieli drogą mejlową lub tel , celem poznania wyceny oraz terminu. Prowadze procedury do uzyskania pozwolenia na budowe. Robimy pelne dokumentacje powykonawcze po budowie i oddania do uzytku. kontakt 512868855 [email protected] www.wybudujdom.com

Ocena 4.9/5 na podstawie 6 opinii.

Podobne projekty


Dom na miarę
Fantazja
Jamnik 3
Natalia 4
Stokrotka
Wąski
Weronika
Willa parterowa 2
Zuzia

Formularz kontaktowy

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Poleć ten projekt

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Informacja


Aby dodać komentarz musisz się wcześniej zalogować.

Zapisz się do newslettera

X

Ta strona używa cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.