MG Projekt na Facebooku MG Projekt na Twetterze Teczka projektów
Musisz wybrać przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.Projekt Dom Na Medal - Bliźniak

Pow. użytkowa: 156.83 m2   /   Koszt realizacji: 787 673 zł
Projekt domu Dom Na Medal - Bliźniak - wizualizacja frontu
Pokaż lustrzane odbicie
Cena projektu: 3390 zł 2712 zł


Projekt domu Dom Na Medal - Bliźniak to bliźniaczy budynek jednorodzinny, występujący również w wersji wolnostojącej. Dom przeznaczony dla dwóch rodzin 4-5 osobowych. Domek został zaprojektowany na planie prostokąta, przekrytego wielospadowym dachem z dobudowanym garażem, jako łącznikiem dwóch połówek bliźniaka. Wnętrze: na parterze zaprojektowano salon z aneksem jadalnym i niewielkim podcieniem, półotwartą kuchnię ze spiżarnią, dodatkowy pokój z łazienką - oddzielony od części dziennej, kotłownię i garaż. Na poddaszu umieszczono trzy sypialnie, wygodną łazienkę i dodatkowy pokój nad garażem. Dom jest funkcjonalnie i oszczędnie zaprojektowany. Ciekawe lukarny, podcień wejściowy i ogrodowy, wykusz jadalni i duże przeszklenie z salonu na taras - dają atrakcyjny wygląd zewnętrzny. Pracownia posiada wersję wolnostojącą domu Dom Na Medal - z połówką bliźniaka.

 

* Dane techniczne dotyczą połowy bliźniaka *

Dane techniczne:
 • Kubatura: 742 m3
 • Powierzchnia zabudowy: 128,86 m2
 • Powierzchnia całkowita: 222,65 m2
 • Powierzchnia netto: 173,3 m2 + garaż
 • Powierzchnia użytkowa: 156,83 m2 + garaż/ pół bliźniaka
 • Powierzchnia dachu: 229,11 m2
 • Nachylenie dachu: 40 i 50 stopni
 • Wysokość budynku: 8,43 m (8,74 m z podmurówką)
 • Szerokość budynku: 13,97 m
 • Długość budynku: 11,35 m
 • Min szerokość działki: 17,97 m
 • Min długość działki: 19,35 m
 • Wysokość pomieszczeń: 2,70 m
Materiały:
 • Fundamenty - betonowe Ściany dwuwarstwowe - porotherm + wełna mineralna
 • Strop – Teriva
 • Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna

 

Charakterystyka Energetyczna

 

Dla domu standardowego z wentylacją grawitacyjną:

 • Ep - 90,1 kWh/(m2)
 • Ek - 85,2 kWh/(m2 rok)
 • EUco - 64,26 kWh/(m2 rok)

 

Dla budynku z wentylacją mechaniczną i rekuperacją:

 • Ep - 73,92 kWh/(m2)
 • EUco - 33,16 kWh/(m2 rok)

 

Istnieje możliwość dostosowania projektu do standardu NF40

(prosimy o kontakt z pracownią)

Więcej informacji na temat dostosowania projektu domu do standardu NF40.

 

Do każdego projektu domu dołączana jest bezpłatnie Zgoda na zmiany.

MG Projekt 2712 PLN PLN in stock new
Koszty realizacji:
Realizacja stanu surowego otwartego 218 114,00 zł
Realizacja stanu surowego zamkniętego 349 854,00 zł
Koszt robót wykończeniowych 437 819,00 zł
Realizacja domu pod klucz 787 673,00 zł

Koszty podane netto, należy doliczyć podatek VATAby zobaczyć uproszczone rysunki techniczne projektu, kliknij na link poniżej. Wybierz wersję projektu, która Cię interesuje – projekt podstawowy , lub odbicie lustrzane . Po kliknięciu otworzy się w osobnym oknie plik pdf ze zwymiarowanymi rysunkami :  rzutami kondygnacji , przekrojami i elewacjami  domu .  Rysunki możesz powiększać , pomniejszać i przesuwać na ekranie . Można też je wydrukować lub zapisać .Dom na medal - bliźniak - plik szczegółowy

Komentuj
Projekt Dom Na Medal - Bliźniak 1283 Aniela_42

2012.03.05 8

Witam, buduję Dom na medal 2 i mogę wyrazić opinię na temat tego projektu, chociaż wydaje mi się, że różnica jest minimalna w metrażu, a układ pomieszczeń jest identyczny. Dom naprawdę jest bardzo ładny i funkcjonalny. Nie robiliśmy żadnych zmian w projekcie i na chwilę obecną nadal nic bym w nim nie zmieniła.

Projekt Dom Na Medal - Bliźniak 1287 czterolistnakoniczynka

2012.02.29 6

Szukając domu trzeba zwracać uwagę na wszystko, w końcu kupujemy go na całe życie. Ofert na rynku jest całe mnóstwo i trudno jest pogodzić wszystkie względy ekonomiczne, funkcjonalność, wygląd itp. W końcu zdecydowałam się na dom na medal, który w zasadzie jako jedyny spełnił moje podstawowe oczekiwania. Wiary dodaje mi sporo pozytywnych Państwa opinii na jego temat :-)

Projekt Dom Na Medal - Bliźniak 1285 Hubert Pawlikowski

2012.02.19 29

Gratuluję wyboru – ładny dom! Jestem na etapie wykańczania wnętrz. Dom wybudowałem niemal nic nie zmieniając i jestem bardzo zadowolony z osiągniętego efektu końcowego. Dom jest faktycznie przestrzenny i co dla mnie ważne pomieszczenia przez cały dzień są dobrze doświetlane przez słońce.

Projekt Dom Na Medal - Bliźniak 173 KoniczyNKA

2012.02.01 38

Od kilku miesięcy rozważamy z mężem budowę bliźniaka. Mamy jedną córkę, która za rok wychodzi za mąż i chcemy zamieszkać razem, ale w oddzielnych domach w związku z tym bliźniak jest idealnym rozwiązaniem. Na dzień dzisiejszy projekt jaki bierzemy pod uwagę ze względów estetyczno–funkcjonalnych jest „Dom na medal". Odpowiada nam aktualny układ pomieszczeń i na pewno nic w nim byśmy nie zmieniali.

Projekt Dom Na Medal - Bliźniak 174 Wilhelm_Karolek

2012.02.01 36

moim zdaniem ten blixniak jest super, mądrze przemyślany rozkład . druga cenna uwaga to podział na część dzienną – parter i nocną - poddasze.

Projekt Dom Na Medal - Bliźniak 175 Manika_Yeuko

2012.02.01 29

Dużym plusem jest dodatkowy pokój na parterze dla ewentualnych gości, którzy będą chcieli przenocować. Denerwuje mnie wykusz, który na pewno zlikwiduję, a także zabuduję podcień.

Projekt Dom Na Medal - Bliźniak 176 Justysia Ramonewska

2012.02.01 40

Też przymierzam się do budowy tego domu. Szukając odpowiedniego projektu założyłam wstępnie warunki: dom z użytkowym poddaszem, parter podzielony na dwie części: wizytową i gospodarczą, na górze sypialnie i garaż jednostanowiskowy. Na pierwszy rzut oka „Dom na medal” wydaje się idealnym rozwiązaniem.

Projekt Dom Na Medal - Bliźniak 1286 marysia_1965

2012.01.16 1

Zakupiłam ten projekt i akceptuję go takim jaki jest :))))) Początkowo ważne było, aby miał to coś z zewnątrz, po wyborze i zapewnianiu, że to jest to przychodziła analiza funkcjonalności . Przyznam, że nie było łatwo, ale w końcu idąc na kompromis zdecydowaliśmy się na projekt domu na medal. Ważne tez było, aby sypialnie były z szafami na jednym poziomie, by nie biegać bezsensownie po schodach.

Projekt Dom Na Medal - Bliźniak 1284 Gerard Górski

2012.01.05 5

Mam dużą działkę kupioną wspólnie z bratem i chcielibyśmy pobudować na niej bliźniaka „Dom na medal”. Jeżeli ktoś wybudował ten dom i byłby tak miły i udzielił kilku porad byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam!

Ocena 4.9/5 na podstawie 9 opinii.

Podobne projekty


Ametyst 2
Benedykt Bliźniak
Dom na medal 2
Edyta
Faworyt
Faworyt 3
Kasjopea 2
Szkwał
Szmaragd 2

Formularz kontaktowy

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Poleć ten projekt

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Informacja


Aby dodać komentarz musisz się wcześniej zalogować.

Zapisz się do newslettera

X

Ta strona używa cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.