MG Projekt na Facebooku MG Projekt na Twetterze Teczka projektów
Musisz wybrać przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.Projekt domu Cztery Kąty 4

Pow. użytkowa: 95.37 m2   /   Koszt realizacji: 245 650 zł
Projekt domu Cztery Kąty 4 - wizualizacja frontu
Pokaż lustrzane odbicie
Cena projektu: 2950 zł 2360 zł


Projekt domu Cztery kąty 4 stworzono z myślą o rodzinie trzy-czteroosobowej. Cztery Kąty 4 to budynek parterowy, przekryty czterospadowym dachem, z zadaszonym portykiem wejściowym i podcieniem tarasowym od strony ogrodu. Zwarta prostokątna bryła domu jest łatwa w budowie i niedroga w eksploatacji. Nad stropem nad parterem kryje się strych do wykorzystania na magazyn, co rekompensuje brak innych pomieszczeń gospodarczych w domu. Spokojna, tradycyjna forma architektoniczna budynku wpisze się doskonale w każdy podmiejski krajobraz. Domek jest przytulny i proporcjonalny. Wnętrze domu Cztery Kąty 4 podzielono na część dzienną z salonem, holem i półotwartą kuchnią, oraz część nocną - z trzema sypialniami, łazienką i niewielkim pomieszczeniem kotłowni. Wejście do kotłowni można zaprojektować z zewnątrz - wówczas można dom ogrzewać kotłem na paliwo stałe. Z pokoju dziennego wychodzi się szerokimi drzwiami na częściowo zadaszony taras do ogrodu. Pracownia posiada wersję odbicia lustrzanego projektu Cztery Kąty 4. Dostępne są inne wersje projektu - bazowa z garażem dwustanowiskowym (projekt domu Cztery kąty), ze zmniejszoną częścia garażową (projekt domu Cztery kąty 2), największa komfortowa (projekt domu Cztery kąty 3)

Dane techniczne:
 • Kubatura: 402 m3
 • Powierzchnia zabudowy: 120,44 m2
 • Powierzchnia całkowita: 120,44 m2
 • Powierzchnia netto: 98,54 m2
 • Powierzchnia użytkowa:
  • 95,37 m2 wg PN-70/B-02365
  • 98,54 m2 + garaż wg PN-ISO 9836:1997
 • Powierzchnia dachu: 180,61 m2
 • Nachylenie dachu: 24 i 28 stopni
 • Wysokość budynku: 5,53 m (5,83 m z podmurówką)
 • Szerokość budynku: 12,24 m
 • Długość budynku: 9,84 m
 • Min szerokość działki: 20,24 m
 • Min długość działki: 19,16 m
 • Wysokość pomieszczeń: 2,6 m
Materiały:
 • Fundamenty - betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych
 • Ściany zewnętrzne - ściany murowane - pustaki gazobetonowe 24 cm + styropian + tynk cienkowarstwowy
 • Strop - drewniany belkowy
 • Elewacje - tynk cienkowarstwowy na styropianie
 • Pokrycie dachu - dachówka

 

Charakterystyka Energetyczna

 

Dla domu standardowego z wentylacją grawitacyjną:

 • Ep - 89,8 kWh/(m2)
 • Ek - 89,9 kWh/(m2 rok)
 • EUco - 64,05 kWh/(m2 rok)

 

Dla budynku z wentylacją mechaniczną i rekuperacją:

 • Ep - 73,67 kWh/(m2)
 • EUco - 33,05 kWh/(m2 rok)

 

Istnieje możliwość dostosowania projektu do standardu NF40

(prosimy o kontakt z pracownią)

Więcej informacji na temat dostosowania projektu domu do standardu NF40.

 

Do każdego projektu domu dołączana jest bezpłatnie Zgoda na zmiany.

MG Projekt 2360 PLN PLN in stock new
Koszty realizacji:
Realizacja stanu surowego otwartego 68 096,00 zł
Realizacja stanu surowego zamkniętego 102 949,00 zł
Koszt robót wykończeniowych 142 701,00 zł
Realizacja domu pod klucz 245 650,00 zł

Koszty podane netto, należy doliczyć podatek VATAby zobaczyć uproszczone rysunki techniczne projektu, kliknij na link poniżej. Wybierz wersję projektu, która Cię interesuje – projekt podstawowy , lub odbicie lustrzane . Po kliknięciu otworzy się w osobnym oknie plik pdf ze zwymiarowanymi rysunkami :  rzutami kondygnacji , przekrojami i elewacjami  domu .  Rysunki możesz powiększać , pomniejszać i przesuwać na ekranie . Można też je wydrukować lub zapisać .Cztery kąty 4 - plik szczegółowy

Cztery kąty 4 - plik szczegółowy - lustro

Komentuj
Projekt domu Cztery Kąty 4 7562 Ar T

2016.11.06 0

Witam Czy decydując się na rekuperacje w tym budynku można zrezygnować z któryś kominów? Jeśli tak to których? I drugie pytanie to jeżeli nie nie planuje zagospodarowywać tego kawałka poddasza to wystarczy ocieplić strop i nie robić płyt gk na tym poddaszu bo z tego co widziałem takowe rozwiązanie jest tam przewidziane. Znacznie obniżyło by to koszty. Pozdrawiam

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie, W przypadku zastosowania wentylacji mechanicznej wraz z rekuperacją, nie stosuje się tradycyjnych kominów wentylacji grawitacyjnej, pozostawia się kominy spalinowe. Tutaj jest gotowy pakiet dla tego projektu: http://www.mgprojekt.com.pl/pakiet-wentylacja-i-kominek. Jeśli chodzi zaś o docieplenie samego stropu, to oczywiście można tak zrobić. MG :)
Projekt domu Cztery Kąty 4 5473 Iwona K

2014.04.22 3

Witam, jak duża jest powierzchnia poddasza, bo gdybym się zdecydowała na ten projekt, to chciałabym je zagospodarować. Czy ktoś już zagospodarował poddasze? Chętnie zobaczę fotki : [email protected] pozdrawiam

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Iwono. W tym domku strych jest niewielki, bo powierzchnia użytkowa wynosi 4.61m2, ale powierzchnia po podłodze wychodzi 100.92m2 więc, aby wykorzystać większą powierzchnię poddasza, trzeba dach podnieść o 3, lub 4 pustaki+ wieniec w górę, lub ewentualnie, można zmienić kąt nachylenia dachu na na przykład 30 stopni. Wtedy uda się to poddasze zagospodarować. MG :)
Projekt domu Cztery Kąty 4 3614 ilona

2012.12.18 4

podoba się nam projekt cztery kąty 4 ale chcemy zrobić poddasze do adaptacji w póżniejszym etapie i nie wyobrażam sobie schodów w tym projekcie gdzie one będą

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie. Pani Ilono w tym domu przewidziano schody na strych - wnęka ze schodami znajduje się naprzeciwko łazienki. MG :)
Projekt domu Cztery Kąty 4 1205 MarLEna

2012.03.02 39

Właściwie to już podjęłam decyzję. Mam też sporo pytań co do ogrzewania domu.Myślę o ogrzewaniu podłogowym, kominku bez płaszcza wodnego i wentylacji mechanicznej z wymiennikiem ciepła plus solary- może ktoś podzieli się uwagami na ten temat.

Projekt domu Cztery Kąty 4 1208 Franciszka

2012.03.02 8

Witam, Zweryfikowaliśmy z mężem nasze potrzeby to znaczy głównie finanse i zdecydowaliśmy się wybudować cztery kąty 4.W ogóle podobają nam się projekty pracowni "MG PROJEKT".

Projekt domu Cztery Kąty 4 1209 George_52

2012.02.22 9

Witam Planuję budowę małego i mam nadzieję taniego domku jakim jest cztery kąrt war.4, poszukuję osób, które wybudowały lub są w trakcie budowy takiego lub podobnego domu. Nie wiem czy wierzyć podanemu na stronie pracowni kosztorysowi. Mieszkam w niedużej miejscowości pod Wrocławiem, gdzie stawki ekip budowlanych są dużo niższe niż w dużych miastach. Proszę o porady jak zmniejszyć koszty budowy tego fajnego domku.

Projekt domu Cztery Kąty 4 145 akaCja

2012.02.01 30

przymierzamy się z mężem do zakupu tego projektu.Dom jest prosty więc będzie łatwy i niedrogi w budowie.Fajnie podzielono wnętrze na cześć dzienną i nocną.

Projekt domu Cztery Kąty 4 146 Wojti_zKatowic

2012.02.01 39

wybralem projekt w tradycji odbicie lustrzane. Po niewielkich zmianach w środku, zwiększeniu liczby okien i przeszkleniu prawie całego salonu na ogromny taras dom będzie spełniał moje oczekiwania.

Projekt domu Cztery Kąty 4 147 WiktoR

2012.02.01 42

takzew palnuje wybudowac dom na podstawie tego projektu z prostych wzgledow ; zwarta, parterowa bryla budynku, latwa w budowie i niedroga a do tego zgrabny o przestronnym wnetrzu z pomieszczeniami, ktore powinien posiadac kazdy dom

Projekt domu Cztery Kąty 4 148 marlena_nocnymarek

2012.02.01 40

Ileż to dni i nocy spędziłam na szukaniu projektu a wystarczyło poczekać na nowość pracowni mgprojekt cztery kąty 4. Dom jest przytulny i proporcjonalny, bardzo zgrabny z zewnątrz.

Projekt domu Cztery Kąty 4 1206 Henryczek

2012.01.19 31

Witam, cieszę się, że są chętni do realizacji projektu Cztery kąty 4. My z małżonką jesteśmy na etapie adaptacji projektu Czterech kątów 2 i jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej decyzji. Wprowadziliśmy kilka małych zmian co do układu ścian wewn. ale oprócz tych kilku przeróbek będziemy budować tak jak w projekcie.

Ocena 4.9/5 na podstawie 11 opinii.

Podobne projekty


Bukszpan
Cztery kąty
Cztery kąty 2
Cztery kąty 3
Dominik
Gargamel
Jak marzenie
Kropka
Urwis

Formularz kontaktowy

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Poleć ten projekt

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Informacja


Aby dodać komentarz musisz się wcześniej zalogować.

Zapisz się do newslettera

X

Ta strona używa cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.