MG Projekt na Facebooku MG Projekt na Twetterze Teczka projektów
Musisz wybrać przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.Projekt domu Bursztyn 2

Pow. użytkowa: 98.89 m2   /   Koszt realizacji: 332 540 zł
Projekt domu Bursztyn 2 - wizualizacja frontu
Pokaż lustrzane odbicie
Cena projektu: 2950 zł 2360 zł


Projekt domu Bursztyn 2 jest to nowy wariant bardzo popularnego projektu Bursztyn, o podobnym kształcie, ale ze zmienioną funkcją pomieszczeń, oraz stropem betonowym nad parterem, podniesionym dachem, krokwiową więźbą dachową i strychem do wykorzystania na poddasze użytkowe. Domek ma zwartą prostokątną bryłę skrytą pod jednym wspólnym dachem dla części mieszkalnej i dla garażu ( co obniża koszt dachu ). Na poziomie parteru zaprojektowano wszystko czego 4-5cioosobowa rodzina może potrzebować. Mamy więc pokój dzienny z wyjściem na zadaszony taras, narożnym kominkiem i ściana tv, bardzo ładną i ustawną kuchnię, oddzielny wygodny hol, trzy sypialnie, dwie łazienki. Do tego wchodząc do domu trafiamy do bardzo przestronnego przedsionka ( z przewidzianymi schodami na strych ), a w części gospodarczej domu mamy wygodny garaż i duża kotłownię z dodatkowym wyjściem na ogród. Dom ma dodatkową przestrzeń w tych miejscach, w których architekci często skąpią powierzchni, jak pełnowymiarowa kotłownia, duży przedsionek czy hol, który nie jest kiczowatym korytarzem, ale po prostu częścią salonu. Do domu wchodzimy przez narożny podcień. Do ogrodu z kolei dostajemy się przez duży zadaszony taras dostępny z salonu. Nad parterem znajduje się obszerny strych, który może być zaadaptowany na poddasze użytkowe. Zwarta bryła domu, bardzo dobre ocieplenia zwiększają energooszczędność domu. Łatwo dostosować budynek do standardu NF40. Prosta konstrukcja ułatwi budowę. Dzięki niedużej powierzchni dom może być zakwalifikowany do programu MDM.

Dane techniczne:
 • Kubatura: 855 m3
 • Powierzchnia zabudowy:
  • bez podcieni 163,07 m2
  • z podcieniami 177,57 m2
 • Powierzchnia całkowita: 163,07 m2 (+ strych 46,05 m2)
 • Powierzchnia netto: 108,28 m2 + garaż 19,79 m2 + strych 43,18 m2
 • Powierzchnia użytkowa:
  • 98,89 m2 wg PN-70/B-02365
  • 108,28 m2 + garaż + strych wg PN-ISO 9836:1997
 • Powierzchnia dachu: 233 m2
 • Nachylenie dachu: 30 stopni
 • Wysokość budynku: 6,40 m (6,65 m z podmurówką)
 • Szerokość budynku: 15,82 m
 • Długość budynku: 10,79 m
 • Min szerokość działki: 22,82 m
 • Min długość działki: 19,83 m
 • Wysokość pomieszczeń: 2,7 m
Materiały:
 • Fundamenty - betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych
 • Ściany zewnętrzne - ściany murowane - pustaki porotherm 25 + styropian + tynk cienkowarstwowy
 • Strop - monolityczny żelbetowy
 • Elewacje - tynk cienkowarstwowy na styropianie
 • Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna

 

Charakterystyka Energetyczna budynku

 

 • Zapotrzebowanie na energię pierwotną:
  EP - 93,2 kWh/(m2)
 • Zapotrzebowanie na energię końcową:
  EK - 88,7 kWh/(m2 rok)
 • Energia użytkowa do ogrzewania i wentylacji:
  EUco - 70,40 kWh/(m2 rok)

 

Dostosowanie projektu do standardu NF40?
(prosimy o kontakt z pracownią)

Więcej informacji na temat dostosowania projektu domu do standardu NF40.

 

Do każdego projektu domu dołączana jest bezpłatnie Zgoda na zmiany.

MG Projekt 2360 PLN PLN in stock new
Koszty realizacji:
Realizacja stanu surowego otwartego 115 440,00 zł
Realizacja stanu surowego zamkniętego 169 315,00 zł
Koszt robót wykończeniowych 163 225,00 zł
Realizacja domu pod klucz 332 540,00 zł

Koszty podane netto, należy doliczyć podatek VATAby zobaczyć uproszczone rysunki techniczne projektu, kliknij na link poniżej. Wybierz wersję projektu, która Cię interesuje – projekt podstawowy , lub odbicie lustrzane . Po kliknięciu otworzy się w osobnym oknie plik pdf ze zwymiarowanymi rysunkami :  rzutami kondygnacji , przekrojami i elewacjami  domu .  Rysunki możesz powiększać , pomniejszać i przesuwać na ekranie . Można też je wydrukować lub zapisać .Projekt domu Bursztyn 2 - plik szczegółowy - dobicie lustrzane

Projekt domu Bursztyn 2 - plik szczegółowy

Komentuj
Projekt domu Bursztyn 2 7794 Łukasz Niebrzegowski

2017.02.11 0

Witam, czy ktoś kupił projekt Bursztyn 2 i zaczął budowę? Prośba o podzielenie się spostrzeżeniami, a jeśli da radę to poproszę o przesłanie zdjęć na [email protected] Pozdrawiam

Projekt domu Bursztyn 2 6987 monika z

2016.02.05 3

Witam. Projekt kupiony, małe zmiany zrobione no i czekamy na pozwolenie. Może ktoś już zaczął w lubuskim?

Projekt domu Bursztyn 2 6723 Jacek Paliwoda

2015.10.11 0

Witam mam pytanko na początku byłem zainteresowany projektem Bursztyn .Ale z racji tego że nie ma tam przejścia do garażu zainteresował mnie wasz drugi projekt Bursztyn2. Czy jest możliwość dokonania zmian przed zakupem projektu ? Bo zależy mi żeby strop był drewniany kratownicowy tak jak w bursztynie a nie żelbetonowy.Gdyż nie planuje poddasza użytkowego.

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Panie Jacku. Ogólnie zmiany wprowadza się już przy adaptacji domu na działkę, a my wtedy wystawiamy bezpłatną zgodę. Oczywiście można się dodatkowo w tej sprawie z nami skontaktować na: http://www.mgprojekt.com.pl/kontakt. MG:)
Projekt domu Bursztyn 2 6692 Dariusz Wilk

2015.09.20 1

Witam,jestem zainteresowany projektem bursztyn 2.Czy można tak zaprojektować wnętrze,żeby głowna łazienka była z oknem?I drugie pytanie:czy można tak zaprojektować budynek,żeby obrys frontowy był bez załamań?Tzn.minimalnie zwiększyć kuchnię i sień z garażem wyrównać do linii sypialni?Może wtedy łatwiej byłoby znaleźć miejsce na łazienkę z oknem...

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Panie Dariuszu, Tak można wyrównać te ściany, o których Pan napisał. Jeśli chodzi o zrobienie łazienki głównej z oknem, to wtedy można tą obecną zmniejszyć i tutaj zrobić wc z natryskiem i wtedy zwiększy się przestrzeń sieni i będzie to można wykorzystać do zmiany ścianek, zaś w obecnym wc, zrobić garderobę. Po pomniejszeniu obecnej łazienki, gdzie powstanie wspomniane wc z natryskiem, będzie można wtedy obecną garderobę przy sypialni powiększyć i waśnie tutaj umieścić główną łazienkę z oknem oraz z wejściem z hallu. MG:)
Projekt domu Bursztyn 2 6171 Ilona W

2015.01.10 42

Śliczny domek . Akurat na moją działkę . Myśleliśmy z mężem o Bursztynie , ale ten ma strych do zagospodarowania na poddasze , co się nam przyda . Kiedy można się spodziewać rysunków szczegółowych ? Ilona W

Odpowiedź MG Projekt
Pani Ilono - dziękujemy za zainteresowanie naszym projektem . Projekt techniczny jest w fazie przygotowania . Czekamy na pierwsze zamówienie od Klienta . Od pierwszego śmiałka :) . Zapraszamy - może Pani się zdecyduje . Pierwszy zamawiający zyskuje rabat w wysokości 20 % wartości projektu ! :)
Projekt domu Bursztyn 2 6140 Agata R.

2015.01.07 32

Witam mam pytanie, czy da sie tu jeszcze jakoś wygospodarować spizarkę? Fajny projekt i tylko tego pomieszczenia mi brakuje.

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Agato. Można troszkę powiększyć pomieszczenie wc i podzielić go na dwa mniejsze. W jednym zrobić wtedy spiżarkę, a w drugim same wc z umywalką bez natrysku. MG
Ocena 4.9/5 na podstawie 6 opinii.

Podobne projekty


Anatol 2
Bursztyn
Cypisek 3
Luna
Miluś
Nektarynka
Niezapominajka z garażem
Promyk
Słoneczny z garażem 2

Formularz kontaktowy

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Poleć ten projekt

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Informacja


Aby dodać komentarz musisz się wcześniej zalogować.

Zapisz się do newslettera

X

Ta strona używa cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.