MG Projekt na Facebooku MG Projekt na Twetterze Teczka projektów
Musisz wybrać przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.Projekt domu Bukszpan

Pow. użytkowa: 101.96 m2   /   Koszt realizacji: 296 612 zł
Projekt domu Bukszpan - wizualizacja frontu
Pokaż lustrzane odbicie
Cena projektu: 2750 zł 2200 zł


Projekt domu Bukszpan to propozycja parterowego domku jednorodzinnego, przeznaczonego dla czteroosobowej rodziny. Dom zaprojektowano na planie litery L. Ściany parteru zakończone betonowym stropem przekryte są tradycyjnym wielospadowym dachem o konstrukcji krokwiowej, z ciekawą szeroką lukarną nad wejściem oraz trójkątnym oknem doświetlającym obszerny strych. Prosta bryła budynku została ozdobiona nowoczesnymi detalami architektonicznymi. Podcień wejściowy przykryto oryginalnym zadaszeniem z łukowym okapem. Bezpretensjonalny, a jednocześnie bardzo współczesny wygląd zewnętrzny domu sprawia, że budynek wpasuje się idealnie w każde otoczenie. Wewnątrz zastosowano zdecydowany podział na otwartą część dzienną z salonem, oraz na część nocną z sypialniami. W projekcie Bukszpan salon został połączony z aneksem jadalnym, holem i częściowo otwartą kuchnią. Zaprojektowanie przestrzeni w ten sposób pozwala na stworzenie dużego, jednoprzestrzennego wnętrza dziennego. Piękne przeszklenia - z salonu na taras i podcień, oraz wykusz w jadalni - otwierają środek domu na otaczający ogród. Projekt w części nocnej przewiduje trzy sypialnie z łazienką i garderobą w sypialni rodziców. Kotłownię w domu Bukszpan zaprojektowano z wejściem z przedsionka, nie zabrakło też położonej obok kuchni spiżarki. W projekcie przewidziano możliwość zaadaptowania strychu na poddasze, na które można dostać się reprezentacyjnymi schodkami z salonu. Pracownia posiada odbicie lustrzane projektu.

Dane techniczne:
 • Kubatura: 561 m3
 • Powierzchnia zabudowy: 132,87 m2 (z podcieniem)
 • Powierzchnia całkowita: 153,54 m2 (ze strychem)
 • Powierzchnia netto: 105,49 m2 + strych
 • Powierzchnia użytkowa:
  • 101,96 m2 wg PN-70/B-02365
  • 105,49 m2 wg PN-ISO 9836:1997
 • Powierzchnia dachu: 216,46 m2
 • Nachylenie dachu: 30 stopni
 • Wysokość budynku: 6,03 m (6,33 m z podmurówką)
 • Szerokość budynku: 13,16 m
 • Długość budynku: 12,46 m
 • Min szerokość działki: 21,16 m
 • Min długość działki: 21,03 m
 • Wysokość pomieszczeń:  2,7 m
Materiały:
 • Fundamenty: betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych
 • Ściany zewnętrzne: ściany murowane - pustaki porotherm 25 + styropian + tynk cienkowarstwowy
 • Strop: Teriva
 • Elewacje: tynk cienkowarstwowy na styropianie
 • Pokrycie dachu: dachówka

 

Charakterystyka Energetyczna

 

Dla domu standardowego z wentylacją grawitacyjną:

 • Ep - 88,9 kWh/(m2)
 • Ek - 80,0 kWh/(m2 rok)
 • EUco - 63,40 kWh/(m2 rok)

 

Dla budynku z wentylacją mechaniczną i rekuperacją:

 • Ep - 72,93 kWh/(m2)
 • EUco - 32,72 kWh/(m2 rok)

 

Istnieje możliwość dostosowania projektu do standardu NF40

(prosimy o kontakt z pracownią)

Więcej informacji na temat dostosowania projektu domu do standardu NF40.

 

Do każdego projektu domu dołączana jest bezpłatnie Zgoda na zmiany.

MG Projekt 2200 PLN PLN in stock new
Koszty realizacji:
Realizacja stanu surowego otwartego 111 162,00 zł
Realizacja stanu surowego zamkniętego 157 996,00 zł
Koszt robót wykończeniowych 138 616,00 zł
Realizacja domu pod klucz 296 612,00 zł

Koszty podane netto, należy doliczyć podatek VATAby zobaczyć uproszczone rysunki techniczne projektu, kliknij na link poniżej. Wybierz wersję projektu, która Cię interesuje – projekt podstawowy , lub odbicie lustrzane . Po kliknięciu otworzy się w osobnym oknie plik pdf ze zwymiarowanymi rysunkami :  rzutami kondygnacji , przekrojami i elewacjami  domu .  Rysunki możesz powiększać , pomniejszać i przesuwać na ekranie . Można też je wydrukować lub zapisać .Bukszpan - plik szczegółowy - odbicie lustrzane

Bukszpan - plik szczegółowy

Komentuj
Projekt domu Bukszpan 7120 Przemysłąw Gołucki Przemysław

2016.03.24 5

Witam inwestorów Budujemy z katalogu Mg Projekt. Wspólpracujemy z MG. Prowadzimy dokumentacje do uzyskania pozwolenia. Wykonujemy budynki do stanu pod klucz z własnych materiałow. Ostatnio zrealizowanym budynkiem był to budynek KORAL Zainteresowane osoby wyceną proszę o kontakt [email protected] z podesłaniem linka do projektu. Lub Kontakt 512 990 556

Projekt domu Bukszpan 5261 Julek M.

2014.01.05 38

Dziekuję za odpowiedź, podoba mi sie takie rozwiązanie ale chcielibyśmy mieć wejście z garażu do domu a nie tylko od zewnątrz i jak to rozwiązać?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie. Panie Julku można zlikwidować garderobę, lekko przeprojektować te dwie sypialnie tak, aby pomiędzy nimi zrobić korytarzyk z wejściem do garażu. MG :)
Projekt domu Bukszpan 5260 Julek M.

2013.12.30 29

Niektórzy tutaj narzekają na to okno nad wejściem a mi się ono bardzo podoba zresztą jak cały dom. Brakuje mi garażu i zastanawiam jak można by było go rozplanować?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Panie Julku. Nam również podoba się to okno nad wejściem, które ładnie podkreśla architekturę tego domu. No, ale każdy ma prawo mieć inne zdanie i my to szanujemy i cieszy nas, iż Panu także przypadła do gustu nasza propozycja. Jeśli chodzi o garaż to można doprojektować go z boku domku przy ścianie z sypialniami. Będzie wtedy ten garaż cofnięty w stosunku do elewacji frontowej. MG
Projekt domu Bukszpan 5259 Alicja Jonek

2013.12.14 38

Mam pytanie, czy mozna zabudować podcień przy tarasie i zrobić ogród zimowy, a najmniejszą sypialnię zaadaptować na gabinet, lub pokój gościnny? Czy pracownia wyrazi zgodę w sprawie zmian?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Alicjo. Bardzo podoba nam się Pani pomysł na zmiany w tym domku i w takich wypadkach wystawiamy bezpłatną zgodę na zmiany w projekcie. MG :)
Projekt domu Bukszpan 3775 Maria Jelonek

2013.01.24 1

A może można całkowicie zlikwidować to okno nad wejściem? Czy budynek nie starci na wyglądzie? Jeszcze jedno pytanie , czy można powiększyć wykusz?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie . Oczywiście można zlikwidować to okno . W zamian można dać na przykład okna połaciowe , lub w ogóle żadnych . Taką zmianę bez trudu naniesie projektant adaptujący dom do działki . Budynek nie straci na wyglądzie - to jest parterowy domek z wielospadowym dachem . To czy ma trójkątne okno czy nie - niewiele zmienia . Czy można powiększyć wykusz ? - Zapewne chodzi o wykusz nad jadalnią . Można . Oczywiście . MG
Projekt domu Bukszpan 3447 Magda Rosół

2012.11.22 3

Witam, kiedy będzie można obejrzeć wersję z garażem???

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie . Mamy zrobioną wersję Bukszpana z garażem w połowie - to kwestia dokończenia projektu . Jeśli Pani sobie życzy , możemy wysłać na Pani adres mailowy rysunki tej wersji . W tym celu proszę o maila do nas . Projekt może być w każdej chwili skończony v. Mamy po prostu dużo innej pracy - jeśli złoży Pani zamówienie , projekt będzie gotowy w terminie 2-3 tygodni . Zapraszamy :) MG .
Projekt domu Bukszpan 3294 Bożena L

2012.10.25 5

Witam , kiedy będzie do obejrzenia wersja z garażem?????

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Bożeno. Ten dom z założenia ma być bez garażu , gdyż taka bryła i architektura pasuje w zestawieniu z garażem wolnostojącym . Jeśli zależy Pani aby garaż był bezpośrednio przy domu , to można taką zmianę u nas zamówić , lub zlecić projektantowi adaptacji. MG
Projekt domu Bukszpan 2904 Filomena

2012.08.21 2

E tam . A dla mnie to ten domek nie jest taki dobry . Po co to trójkątne okno ? Ja bym je usunęła i dała fakro. Przerost formy nad treścią . Poza tym może być . Przydałby się garaż .

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie :) . Każdy ocenia projekt według własnego gustu i potrzeb . Okno jest rzeczywiście bardziej ozdobą niż praktycznym dodatkiem . ale takie szerokie lukarny wielu osobom się podobają :) . Jeśli chodzi o wariant a garażem - mamy taką wersję wariantową z garażem z boku . Nie jest ona jeszcze wprowadzona do oferty , ale jest wariant z garażem . MG
Projekt domu Bukszpan 1414 AngelikaŻ

2012.03.06 5

Witam, jestem zainteresowana budową tego domu. Ciekawa bryła połączona z nowoczesnymi detalami bardzo mnie ujęła. Kolejnym powodem dla którego skłaniam się ku temu projektowi jest przestronne a zarazem funkcjonalne wnętrze :) Domek jest uroczy !

Projekt domu Bukszpan 1415 Urszula Pazik

2012.03.01 40

Planujemy z mężem budowę w województwie zachodniopomorskim (widzę, że nie tylko nam się spodobał BUKSZPAN...), myślę, że będzie ciężko uzyskać wszelkie sugestie o rzeczywiste koszty budowy ponieważ jest to nowośc mg projekt!

Projekt domu Bukszpan 104 maLINA_1974

2012.01.31 23

Ciekaw jestem czy tO zadaszenie wykończone łukowym okapem nie podniesie zbytnio kosztów?!

Ocena 4.9/5 na podstawie 11 opinii.

Podobne projekty


Ambrozja
Bambi
Cztery kąty 2
Cztery kąty 4
Dominik
Dudek
Figiel
Gargamel
Jak marzenie

Formularz kontaktowy

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Poleć ten projekt

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Informacja


Aby dodać komentarz musisz się wcześniej zalogować.

Zapisz się do newslettera

X

Ta strona używa cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.