MG Projekt na Facebooku MG Projekt na Twetterze Teczka projektów
Musisz wybrać przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.Projekt domu Ambrozja

Pow. użytkowa: 65.68 m2   /   Koszt realizacji: 217 604 zł
Projekt domu Ambrozja - wizualizacja frontu
Pokaż lustrzane odbicie
Cena projektu: 2390 zł 1912 zł


Projekt domu Ambrozja to domek dla 3-4 osobowej rodziny, mogący służyć zarówno jako domek całoroczny jak i letniskowy. Wnętrze domu Ambrozja ukształtowano z podziałem na część ogólną, dzienną - z salonem oraz część prywatną, nocną z dwoma sypialniami i łazienką na parterze oraz dwa pomieszczenia na poddaszu mogące pełnić funkcję sypialni. Pracownia posiada wersję projektu Ambrozja z kotłownią w pomieszczeniu gospodarczym, wariant z garażem z boku domu, wersję w technologii szkieletu drewnianego oraz odbicie lustrzanego projektu.

Dane techniczne:
 • Kubatura: 259 m3
 • Powierzchnia zabudowy: 74,28 m2
 • Powierzchnia całkowita: 85,29 m2
 • Powierzchnia netto: 70,11 m2
 • Powierzchnia użytkowa:
  • 65,68 m2 wg PN-70/B-02365
  • 70,11 m2 wg PN-ISO 9836:1997
 • Powierzchnia dachu: 155,89 m2
 • Nachylenie dachu: 30 stopni
 • Wysokość budynku: 5,9 m (6,20 m z podmurówką)
 • Szerokość budynku: 8,78 m
 • Długość budynku: 8,46 m
 • Min szerokość działki: 16,78 m
 • Min długość działki: 18,88 m
 • Wysokość pomieszczeń: 2,75 m
Materiały:
 • Fundamenty - betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych
 • Ściany zewnętrzne - ściany murowane - beton komórkowy + styropian + tynk cienkowarstwowy
 • Ściany wewnętrzne - beton komórkowy
 • Strop - drewniany
 • Elewacje - tynk cienkowarstwowy na styropianie
 • Pokrycie dachu - blachodachówka lub dachówka

 

Charakterystyka Energetyczna budynku

 

 • Zapotrzebowanie na energię pierwotną:
  EP - 91,1 kWh/(m2)
 • Zapotrzebowanie na energię końcową:
  EK - 90,2 kWh/(m2 rok)
 • Energia użytkowa do ogrzewania i wentylacji:
  EUco - 77,50 kWh/(m2 rok)

 

Dostosowanie projektu do standardu NF40?
(prosimy o kontakt z pracownią)

Więcej informacji na temat dostosowania projektu domu do standardu NF40.

 

Do każdego projektu domu dołączana jest bezpłatnie Zgoda na zmiany.

MG Projekt 1912 PLN PLN in stock new
Koszty realizacji:
Realizacja stanu surowego otwartego 63 235,00 zł
Realizacja stanu surowego zamkniętego 98 676,00 zł
Koszt robót wykończeniowych 118 928,00 zł
Realizacja domu pod klucz 217 604,00 zł

Koszty podane netto, należy doliczyć podatek VATAby zobaczyć uproszczone rysunki techniczne projektu, kliknij na link poniżej. Wybierz wersję projektu, która Cię interesuje – projekt podstawowy , lub odbicie lustrzane . Po kliknięciu otworzy się w osobnym oknie plik pdf ze zwymiarowanymi rysunkami :  rzutami kondygnacji , przekrojami i elewacjami  domu .  Rysunki możesz powiększać , pomniejszać i przesuwać na ekranie . Można też je wydrukować lub zapisać .Ambrozja - plik szczegółowy

Ambrozja - plik szczegółowy - lustro

Komentuj
Projekt domu Ambrozja 6917 Przemysłąw Gołucki Przemysław

2016.01.25 5

Witam, budujemy domy z projektow pracownia MG, obecnie Wybudowany KORAL.Wspolpracujemy z MG w posrednictwie sprzedazy projektow , prosze o kontakt bezpośrednio do nas, włascicieli drogą mejlową lub tel , celem poznania wyceny oraz terminu. Prowadze procedury do uzyskania pozwolenia na budowe. Robimy pelne dokumentacje powykonawcze po buowie do oddania do uzytku. kontakt 512868855 [email protected] www.wybudujdom.com

Projekt domu Ambrozja 5036 Beata N.

2014.01.08 7

Chcemy zamówić ten projekt, bo dom nam odpowiada. Zrobimy nie wielkie przeróbki i tu pytanie do Pracowni czy otrzymamy zgodę i ile to kosztuje?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie. Pani Beato na zmiany wystawiamy bezpłatną zgodę przy zamówieniu projektu. MG :)
Projekt domu Ambrozja 5031 Agata Mrozek

2014.01.04 6

Witam Pracownię i dołączam się do postu Pani Justyny o dopłatach. Czy pracownia posiada jakieś szczegóły o wspomnianym programie MdM, jakie warunki trzeba w nim spełnić?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Agato. Już na dniach pojawi się na naszym blogu artykuł opisujący warunki, jakie trzeba spełnić przy ubieganiu się o dopłaty w programie "MdM". Zapraszamy do ciekawej lektury. MG :)
Projekt domu Ambrozja 5027 Monika B.

2014.01.03 47

czy da sie zrobić piwnicę i czy garaż może być na dwa samochody? Czy robicie takie przeróbki , a może jest gotowa wersja?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Moniko. Obecnie nie mamy takiej wersji, ale można zrobić zmiany, które za dopłatą do projektu podstawowego można zamówić w naszej pracowni, lub zlecić je projektantowi od adaptacji domku na działkę. MG
Projekt domu Ambrozja 5030 Justyna

2014.01.02 1

Co Pracownia sądzi o nowym programie MdM , czy warto ?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Justyno. Ogólnie jeśli chodzi o programy rządowe z dopłatami, to uważamy, iż należy szczególnie zapoznać się z warunkami jakie należy spełnić przy ubieganiu się o dofinansowanie. W przypadku możliwości spełnienia tych warunków, można zastanowić się nad ewentualnym udziale w takim programie. Ważnym jest, aby świadomie podejmować decyzje w takich sprawach, bo przy nie wywiązaniu się z obwarowanych warunków danego programu, można narazić się na duże problemy i dodatkowe niemałe koszty. Dlatego też przestrzegamy przed pochopnymi decyzjami, które należy na spokojnie i zgodnie z własnymi potrzebami i możliwościami podejmować. Takie programy są dobre, ale dla zdyscyplinowanych i odpowiedzialnych Inwestorów, gdyż każde odstępstwo od warunków programu, może spowodować odebranie już przyznanego dofinansowania, lub nie dopuszczenie do udziału w programie dopłat. MG
Projekt domu Ambrozja 5035 Agnieszka i Michał

2013.12.28 9

Czy pracownia posiada jakieś zdjęcia z realizacji tego domku. Bardzo nam odpowiada ale chcielibyśmy zobaczyć zjęcia z budowy?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie. Na naszej stronie w dziale "Realizacje" są zdjęcia do przejrzenia. Niestety jest ich niewiele, ale gorąco zachęcamy wszystkich Inwestorów budujących do pochwalenia się swoimi realizacjami i do przesyłania do naszej pracowni fotek z budowy. My chętnie i z przyjemnością opublikujemy zdjęcia Waszych domków. MG :)
Projekt domu Ambrozja 5037 Mada

2013.12.20 28

Witam i mam pytanie, czy można na poddaszu zrobić otwartą przestrzeń i czy uda się tu wygospodarować malutką łazienkę?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Mado. Oczywiście można zastosować takie rozwiązanie, o którym Pani napisała i uda się bez problemu zrobić łazienkę. MG
Projekt domu Ambrozja 5034 Wacław Z

2013.12.18 2

Bardzo spodobał nam się ten domek w wariancie c. Nie mamy gazu przy działce i chyba można zamontować kocioł na paliwo stałe na ekogroszek?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Panie Wacławie. Tak można bez problemu zamontować tutaj kocioł na paliwo stałe. Pomieszczenie przy garażu ma optymalną powierzchnię i miejsce na skład opału. MG :)
Projekt domu Ambrozja 5026 Maria

2013.12.15 33

Czy w wariancie C z garażem można zrobić dach taki jak jest w domku , a nie płaski ? Jakie to będą koszty?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie pani Mario. Oczywiście można przeprojektować dach nad garażem w wariancie C tego domku. Koszty takiej realizacji podajemy drogą mailową: [email protected] . MG :)
Projekt domu Ambrozja 5033 L.K

2013.12.14 31

chciałbym zamontować pompę ciepła i instalację solarną czy jest na to miejsce?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie. Można w tym domku zamontować pompę ciepła, oraz panele solarne i najlepszym rozwiązaniem jest tutaj wariant c z garażem, wraz z obszernym pomieszczeniem gospodarczym. Na dachu bez problemu zmieszczą się panele słoneczne. MG
Projekt domu Ambrozja 5032 Grażyna W

2013.12.11 26

Bardzo podoba nam sie wariant c z garażem, ale nasze pytanie czy można zmienić dach na dwuspadowy w domku i nad garazem, bo taki mamy zapis w warunkach zabudowy- dach dwuspadowy i minimum 35 stopni. Jakie to mogą być koszty?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Grażyno. Tak oczywiście można przeprojektować dach na dwuspadowy z zadanym kątem nachylenia połaci. Taką zmianę można za dopłatą do projektu standardowego zamówić w naszej pracowni, a szczegóły i koszty podajemy drogą mailową: [email protected] . MG
Projekt domu Ambrozja 5029 Czesław

2013.12.05 4

Czy te koszty budowy co podajecie są prawdziwe i jak to wyliczacie?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie. Panie Czesławie, koszty budowy jakie podajemy pochodzą z kosztorysu projektu. Kosztorys wykonywany jest w oparciu o katalogi nakładów rzeczowych, z aktualnymi cenami z Sekocenbudu. Przyjmujemy w kosztorysie budowę metodą gospodarczą, przy średnich cenach robocizny i materiałów. Wszystko zależy od przyjętego standardu wykończeń i od sposobu prowadzenia budowy ( system gospodarczy czy metoda zlecona ). MG :)
Projekt domu Ambrozja 4744 Maria Jaworek

2013.11.12 19

Bardzo spodobał nam sie projekt , brakuje nam tylko spiżarki . Gdzie można ja zrobić?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Mario. W tym małym domku proponujemy spiżarkę zrobić w kotłowni , czyli postawić tam jakiś regał , może w zabudowie na zapasy i , aby nie biegać dookoła domu , to wtedy wejście umieścić od kuchni. Takie rozwiązanie będzie korzystne również dla sieni , bo nie będzie w niej wtedy kolejnych drzwi. MG :)
Projekt domu Ambrozja 3318 Irenka

2012.10.26 3

Witam wszystkich, projekt Ambrozja jest uroczy. Mały (jest nas 2 ) i tani zapewne w budowie. Gratuluję pomysłu autorowi !!!!

Projekt domu Ambrozja 3004 Kryczko Maja

2012.09.27 3

Wybrałam ten projekt , bo jest mały i ładny. Jest nas dwójka , i właśnie takiego domu szukaliśmy. Pracownia bardzo szybko przesłała egzemplarze. Dziękuję. Maja

Projekt domu Ambrozja 2975 iiii

2012.09.05 2

malutki i fajniutki;) idealny na moja działke na weekendowe wypady za miasto:)

Projekt domu Ambrozja 2976 Krystian

2012.09.05 29

ma swój urok, szczególnie ta weranda z tyłu. Już sobie wyobrażam jak moi rodzice siedzą sobie z tyłu domu na bujanych fotelach i cieszą sie swoim pieknym domem.

Projekt domu Ambrozja 969 Remik

2012.02.27 46

Przejrzałem tysiące projektów i tylko „AMBROZJA” z biura MG PROJEKT wydaje mi się domem funkcjonalnym i wygodnym. Jestem ciekawy czy ktoś już ruszył z budową, jeśli tak to chętnie obejrzałbym fotki.

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie. Dziękujemy za wybór naszego projektu i dołączamy się do Pana apelu. Zachęcamy gorąco wszystkich budujących do przesyłania fotek i pochwalenia się swoimi budowami. MG :)
Projekt domu Ambrozja 970 Luizka98

2012.02.27 45

Na etapie wybierania projektu przejrzałam setki, a może nawet tysiące projektów i ten okazał się najbliższy naszym oczekiwaniom. Nanoszę drobne zmiany (kosmetyka), z największych zmian to dobudowanie garażu.

Projekt domu Ambrozja 971 WitekK

2012.02.27 26

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego domu. Jestem bliski kupna tego projektu. Prawdopodobnie będzie to odbicie lustrzane.

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Panie Witku. Szkoda czasu, bo budowa tez potrwa, więc zachęcamy do złożenia zamówienia. Dziękujemy za miłe słowo. MG :)
Projekt domu Ambrozja 972 Grzechowa

2012.02.27 31

Projekt piękny, rozkład pomieszczeń bardzo udany. Zdecydowalam się na ten projekt, ponieważ chałupka ma fajne proporcje i w ogóle świetnie się prezentuje.

Projekt domu Ambrozja 973 ewka332

2012.02.27 8

Zastanawiam się nad projektem biura MG - Ambrozja. Mam kilka typów, ale ten odpowiada mi najbardziej pod kątem ekonomicznym i funkcjonalnym.

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie. Dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że projekt się Państwu spodobał. MG :)
Projekt domu Ambrozja 974 Mateusz Krasnobrodzki

2012.02.27 30

Długo zastanawiałem się nad tym projektem, ale doszedłem do wniosku, że nic lepszego nie znajdę, tym bardziej, że ten projekt idealnie pasuje do moich oczekiwań no i do położenia działki.

Projekt domu Ambrozja 975 kaitech45

2012.02.27 43

Bardzo spodobał nmi się ten projekt, jak zresztą wiele innych z Państwa pracowni :) Dla mnie to idealny projekt szczególnie przy moim usytuowaniu działki.

Projekt domu Ambrozja 72 Grzechowa3AlinkA

2012.01.31 33

Z mężem jesteśmyzainteresowani tym projektem. Chcemy dokonac kilku zmian w projekcie -tzn podpiwniczyć budynek oraz doprojektować garaż.

Ocena 4.9/5 na podstawie 25 opinii.

Podobne projekty


Bambi
Czapla
Dominik
Figiel
Filip
Jak marzenie
Jamnik
Klejnot
Urwis

Formularz kontaktowy

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Poleć ten projekt

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Informacja


Aby dodać komentarz musisz się wcześniej zalogować.

Zapisz się do newslettera

X

Ta strona używa cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.