MG Projekt na Facebooku MG Projekt na Twetterze Teczka projektów
Musisz wybrać przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.

Praca w MGProjekt

praca w mgprojekt

Aktualne oferty pracy w Pracowni Architektonicznej MGProjekt:

Grafik/Wizualizator

Jeśli jesteś w stanie wykonać w rozsądnym czasie wizualizacje i animacje porównywalne do tych na naszej stronie - jesteś osobą, której szukamy.

Informacja o polu działania firmy:
Architektura - biuro projektowe

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę - pełny etat, praca w biurze - Warszawa

Obowiązki:
tworzenie wizualizacji i animacji 3d (exterior i interior)

Wymagania:
1. Doświadczenie poparte portfolio
2. Doskonała znajomość 3ds+vray, photoshop.

3. Znajomość aplikacji do montażu/efektów (Adobe Premiere/AfterFX), lub grafiki wektorowej (Illustrator) będzie dodatkowym atutem.

Rekrutacja:

1. Przesłanie portfolio/linka - prace muszą być opisane - za co dokładnie byłe(a)ś odpowiedzialny(a) (3d, photoshop, itp. )
2. Rozmowa kwalifikacyjna
3. Okres próbny

Dodatkowe informacje - Wynagrodzenie:
Do negocjacji

Prosimy o przesłanie CV (z klauzulą o wykorzystaniu do procesu rekrutacji) i portfolio (lub linka do niego) na adres email pracowni - [email protected]
Prosimy o NIE przysyłanie listów motywacyjnych.

Programista aplikacji webowych

Jeśli jesteś osobą biegle posługującą się językami programowania aplikacji webowych (PHP, HTML, CSS), lub mobilnych (iOS, Android) - zachęcamy do przesłania CV

Obowiązki:
Rozwój witryny i systemów informatycznych

Wymagania:
1. Doświadczenie
2. Doskonała znajomość języków programowania aplikacji webowych, lub mobilnych

Rekrutacja:

1. Przesłanie CV

Dodatkowe informacje - wynagrodzenie:
Do negocjacji, w zależności od posiadanych kwalifikacji