Okna plastikowe czy drewniane?

Re: Okna plastikowe czy drewniane?

Postautor: Margot » 30 lis 2017, 15:49

Według mnie najsolidniejsze sa drewniane okna. Raz, że bardzo fajnie wyglądają a dwa, że chyba wiecej przetrwają niż te plastikowe.
Margot

Postautor: mfebos » 07 gru 2017, 21:22

Zależy od indywidualnych potrzeb tak naprawdę. U nas są okna Izoplast Extremo Eforte. Montowane rok temu, więc już co nieco mogę o ich użytkowaniu napisać… Po pierwsze elegancko się prezentują, co przy elewacji z klinkieru i tynku cienkowarstwowego ma znaczenie. Po drugie: jakość zawiasów, klamek – wszystko ładnie i cicho chodzi. Trzecia sprawa to tłumienie hałasu (też plus). Ogólnie okna do domu energooszczędnego sprawują się bardzo dobre i oby tak dalej.
mfebos

Postautor: Anna_M » 29 gru 2017, 09:41

Miałam stare drewniane okna, przez które uciekało dużo ciepła, dlatego wszystkie wymieniłam na plastikowe. Chociaż słyszałam, że drewniane znowu są modne
Anna_M

Postautor: beja01 » 03 sty 2018, 06:07

Drewniane oka zawsze były w modzie, ale są jednak sporo droższe a czy lepsze? Ja mam od kilkunastu lat juz plastiki i nie nażekam. Najważniejsze aby były porządnie zamontowane.
beja01

Postautor: dominik0 » 05 sty 2018, 13:40

bardzo dlugo się zastanawialiśmy, ale w końcu stanęło na plastikowych, które wyglądają jak drewniane
dominik0

Poprzednia

Wróć do Drzwi, okna, bramy garażowe