Jakie środki do profesjonalnego sprzątania?

Jakie środki do profesjonalnego sprzątania?

Postautor: janek54 » 31 mar 2016, 06:28

Mam tutaj na myśli sprzątanie sklepu przed zamknięciem. Trochę tego jest - używacie domowych środków, czy jakiś bardziej profesjonalnych. Mam tutaj na myśli podłogę, lodówki itd.
janek54

Re: Jakie środki do profesjonalnego sprzątania?

Postautor: Bob_the_builder » 02 cze 2017, 09:46

Hej! W takich sytuacjach polecam wynająć profesjonalna firmę, która szybko i dokładnie wyczyści lokal. Zakład Sprzątania i Dezynfekcji po Zmarłych zajmuje się sprzątaniem miejsc śmierci, ale przyjmują również standardowe. Skorzystałem z ich usług po zakupie mieszkania i jestem bardzo zadowolony!
Bob_the_builder

Postautor: Practari » 08 cze 2017, 15:04

Ja się niestety kompletnie na tym nie znam...
Może ,,okay" będzie naszym ,,zawsze"?
Awatar użytkownika
Practari

Postautor: koval799 » 07 lip 2017, 11:18

Ja też nie. Moim zdaniem lepiej to zostawić specjalistom. A tak przy okazji - znacie kogoś w Łodzi, kto zajmuje się czyszczeniem elewacji? Czy np. ta oferta wydaje się wam być ok http://podnosnikilodz.com.pl ?
Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu.
Awatar użytkownika
koval799

Postautor: Karjed4 » 19 lip 2017, 17:04

Szczerze mówiąc, to nie mam na ten temat zielonego pojęcia... Nie jestem w stanie pomóc.
Rodzina to niezwykłe zjawisko. Trzeba naprawdę dużo cierpliwości i dobrych chęci, żeby miała rację bytu.
Awatar użytkownika
Karjed4

Postautor: Baltonka » 23 paź 2017, 11:39

Chwalę sobie kosmetyki z serii Perfect Haust. Przy innych nie miałam takiego poczucia, że moje mieszkanie czy sklep, który prowadzę jest wysprzątany tak jak tego oczekuję. Zawsze miałam jakieś smugi na płytkach, nie było dobrego połysku, gdzieś coś zawsze zostało, nie wiem, może jestem zbyty wymagająca, ale to nie było to, co chciałam. Jeszcze w mieszkaniu mogę przymrużyć na to oko natomiast w sklepie, jak sama wiesz musi być wszystko perfekt. Jeżeli nie zdecydujesz się na firmę sprzątającą to zamów zestaw https://sklep.barwa.com.pl/zestawy/207- ... -dlon.html i spróbuj sama się z tym uporać. Chyba, że prowadzisz sklep o dużej powierzchni, wtedy to już rzeczywiście pozostaje tylko pomoc profesjonalnej firmy.
Baltonka

Wróć do Off-topic