MG Projekt na Facebooku MG Projekt na Twetterze Teczka projektów
Musisz wybrać przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.Projekt domu Biba

Pow. użytkowa: 137.32 m2   /   Koszt realizacji: 365 642 zł
projekt-domu-biba-wizualizacja-frontowa
Pokaż lustrzane odbicie
Cena projektu: 3000 zł


Projekt domu Biba jest kolejną wersją projektu z kolekcji „roztańczonych” domów, czyli : Party, Party 2, Fokstrot, Rumba, Salsa, Samba, Tango. Jest on wariantową wersją projektu Party, z dachami spadzistymi nad wystającymi z głównej bryły domu : garażem i zadaszeniem tarasu. Projekt na działkę gdzie plan miejscowy zakazuje stosowania daszków płaskich. Biba - to dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym, dla cztero-pięcioosobowej rodziny. Ze względu na dodatkowy pokój z łazienką na parterze, może być też odpowiedni dla rodziny trzypokoleniowej, z seniorami. W sensowniej, nie za dużej powierzchni udało się zmieścić cały program użytkowy - wszystkie potrzebne pomieszczenia. Na parterze mamy dużą otwartą przestrzeń dzienną, łączącą salon ze ścianą kominkowo-telewizyjną, kącik na stół jadalny, kuchnię, oraz holl z reprezentacyjnymi schodami. Obok kuchni zaprojektowano spiżarnię z miejscem na dodatkową lodówkę. Wejście do domu zaplanowano przez obszerny przedsionek z szafami, połączony z garażem. Do przedsionka wchodzimy z dużego podcienia wejściowego, a następnie do holu szerokimi szklanymi drzwiami. Nieco na uboczu mamy dodatkowy pokój - gabinet lub sypialnię, oraz łazienkę z natryskiem i przydatnym schowkiem porządkowym pod podestem schodów. Na parterze przewidziano także duży dwustanowiskowy garaż i kotłownię. Na poddaszu mamy układ trzech sypialni, z komfortowym apartamentem rodziców, z własną łazienką i naprawdę ładną garderobą, oraz dwiema sypialniami dziecięcymi z szafami wbudowanymi, łazienką i pralnią dostępną z holu. Na samej górze mamy jeszcze nisty stryszek - domowy magazyn. Biorąc pod uwagę nieprzesadzoną powierzchnię użytkową, w domu udało się zaprojektować naprawdę komfortowe wnętrze. Architektura domu : dosyć prosta bryła z dwuspadowym dachem zyskała nowoczesny acz nie awangardowy wygląd dzięki dużym przeszkleniom połączonym z okładzinami klinkierowymi i drewnianymi. Dom doskonale wpasuje się w dowolne otoczenie, a jego architektura z pewnością będzie ponadczasowa i szybko się nie znudzi. W prostocie tkwi siła. Koszty : także w prostocie tkwią oszczędności. Dzięki nieskomplikowanym kształtom dom będzie łatwy i niedrogi w budowie, a potem w utrzymaniu. Budynek zaprojektowano jako energooszczędny, także koszty ogrzewania również nie zrujnują właścicieli. „Biba” to dobra solidna propozycja domu jednorodzinnego dla Klientów szukających rozsądnego projektu. Zapraszamy !

Dane techniczne:
 • Kubatura: 634 m3
 • Powierzchnia zabudowy:
  • bez pocieni 131,95 m2
  • z podcieniami 148,7 m2
 • Powierzchnia całkowita: 213,86 m2
 • Powierzchnia netto: 141,93 m2 + garaż 33,35 m2
 • Powierzchnia użytkowa:
  • 137,32 m2 wg PN-70/B-02365
  • 141,93 m2 wg PN-ISO 9836:1997
 • Wymiary domu: 14,14 x 10,19 m
 • Minimalne wymiary działki: 22,14 x 18,8 m
 • Wysokość do kalenicy: 8,18 m (8,48 z podmurówką)
 • Powierzchnia dachu: 228,07 m2
 • Kąt nachylenia dachu: 40 stopni
 • Wysokość pomieszczeń: 2,7 m
Materiały:
 • Fundamenty - betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych
 • Ściany zewnętrzne - ściany murowane – pustaki porotherm 25 + styropian
 • Strop - teriva
 • Elewacje - tynk cienkowarstwowy na styropianie
 • Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna

Do każdego projektu domu dołączana jest bezpłatnie Zgoda na zmiany.


Koszty realizacji:
Realizacja stanu surowego otwartego 112 560,00 zł
Realizacja stanu surowego zamkniętego 179 430,00 zł
Koszt robót wykończeniowych 186 212,00 zł
Realizacja domu pod klucz 365 642,00 zł

Koszty podane netto, należy doliczyć podatek VATProjekt nie posiada jeszcze rysunków technicznych.
Komentuj
Projekt domu Biba 7738 DariuszM
2017.02.02 0 Pozytywny komentarz Negatywny komentarz

Witam, kiedy będzxie można obejrzeć Rysunki z wymiarami?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Panie Dariuszu, należy się liczyć z tym że rysunki szczegółowe do tego projektu zostaną opublikowane do kilku tygodni, bowiem jest to nasza supernowość i rysunki są jeszcze w przygotowaniu. Za utrudnienia z góry przepraszamy, ale weszło sporo nowych projektów i po po kolei są opracowywane. MG
Projekt domu Biba 7737 Agata
2017.01.17 0 Pozytywny komentarz Negatywny komentarz

A jeszcze chciałabym dopytać, Czy w razie zmiany kolorystyki należy oczekiwać zmiany ceny projektu??

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Agato, tego typu zmiany niewiele kosztują ,ale koszty zmian oraz ich zakres ustala się już z projektantem adaptacji projektu na działkę. Nasza pracownia wystawia wówczas bezpłatną zgodę na zmiany. MG
Projekt domu Biba 7736 Agata
2017.01.16 0 Pozytywny komentarz Negatywny komentarz

Witam. Jakie są warianty kolorów elewacji ? A czy można zrobić elementy z cegły tylko przy wejściu a te koło okien zamienić na drewno?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Agato, to jest nasza supernowość więc na stronie podajemy na razie jedną wersję kolorystyki, ale w przygotowaniu jest kolornnik, dzięki któremu będzie można ustawiać różne warianty kolorystyczne elewacji. Ogólnie jest to nasza propozycja, ale klienci mogą sobie wybrać dowolny styl na elewację, podobnie z okładzinami, można z nich całkowicie zrezygnować lub położyć wedle uznania. MG:)
3

Podobne projekty


Albatros 2
Fokstrot
Party 2
Rumba
Salsa
Samba
Tango
Viking
Viking 5

Formularz kontaktowy

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Poleć ten projekt

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Informacja


Aby dodać komentarz musisz się wcześniej zalogować.

Zapisz się do newslettera

X

Ta strona używa cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.